فیلتر
دسته بندی
از پوست خود مراقبت کنید و آن را درخشان و خواستنى‌ نگه دارید

برای اینکه بتوانیم به درستی از پوست خود مراقبت کنیم باید چند مسئله را دربارۀ نوع پوست خود بدانیم. دانستن نوع تنش هایی که بصورت مرتب بر پوست خود وارد می کنید و نحوه زیبانگهداشتن پوست زیبا در این شرایط مفید است. به همین دلیل نیوآ با مقالات آموزنده تخصصی خود اینجاست تا در رفع نیازهای مراقبتی پوستی شما کمک تان کند. اجازه دهید به شما کمک کنیم پوست دلخواه مد نظرتان را دوباره بدست آورید یا حفظ کنید . رهنمودها و بررسی های متخصصان ما تمام نکات مورد نیاز مراقبت از پوست را از طراحی عادت مراقبت، موارد اجتنابی تا محصولات ایده آل نوع پوست شما را در اختیار شما قرار می دهند.


پوست انواع مختلفی دارد؛ نحوه شناسایی پوست خود را یاد بگیرید

اولین چیزی که در زمینه مراقبت از پوست باید بدانید نوع پوست خودتان است. آیا جوش های پوستی دارید؟ آیا پوست شما بسیار حساس، خشک یا شاید چرب است؟ دانستن این خصوصیات به شما کمک خواهد کرد عادات مراقبتی صحیح را برای حمام صبح و عصر و نیز محصولات مراقبت از پوست ایده آلی را انتخاب کنید که حس چربی، خشکی یا سایر اثرات ناخوشایند را رقم نمی زند. برای پیداکردن رهنمودهای مناسب خود، می‌توانید براحتی مقالات عالی و بسیار آموزندۀ ما را مطابق موضوعات مورد علاقه خود بررسی کنید. با استفاده از فیلترهای راحت ما، در بالای صفحه، می توانید مقالات ما را دسته بندی کنید و نکات صحیح نوع پوست، رخسار یا سایر ویژگی های خود را پیدا کنید.


با ما همکاری کرده تا به شما کمک کنیم ابزارهای مناسب نوع منحصربفرد پوست‌تان را پیدا کنید

پوست شما مثل خودتان منحصربفرد است و پوست هر شخصی به مراقبت کمی- یا گاهی بسیار- متفاوت نیاز دارد. انتخاب محصولات یا سایر ابزارهای مناسب برای سالم نگهداشتن پوست، رمز ایجاد تفاوت بین تجربه بازسازی پوست و هدردادن پول است. به همین دلیل قبل از خرید هر چیزی باید نیازهای خودتان را به دقت بشناسید. هر نوع پوستی دارید، ما قطعاً می توانیم شما را در مسیر صحیح تعیین نیازهای پوستى‌تان قرار دهید. ما در نیوآ بخاطر محصولات با کیفیت و تخصص خود در زمینه مراقبت از بدن افتخار می کنیم.