برای تفریح در زیر نور آفتاب و اجتناب از آسیب پوستی، نکات ایمنی را انجام دهید

همگی می‌دانیم که اگر پوست ما مدت زیادی در معرض آفتاب باشد، اشعه های فرابنفش خورشید به آن آسیب می زند. اما اجتناب از آفتاب هم توصیه ما نیست؛ در واقع کاملاً برعکس. باید از خورشید لذت برد؛ اشعه های حیات بخش آن به ما گرمی می‌دهد و آن برنزه‌ گی مطلوب و زیبا را به ما هدیه می کند. گلچین مقالات تخصصی و آموزندۀ ما را بررسی کنید و ببینید چطور می‌توانید در اشعه های خورشید ایمن باشید و از مزیت‌های آن به نفع خودتان استفاده کنید. شما در این صفحه می‌توانید توصیه های مربوط به نحوه مراقبت صحیح از پوست قبل و بعد از حمام آفتاب را مشاهده کنید و خود را راحت و زیبا نگه دارید.


با محصول ضدآفتاب مناسب هر جا هستید آماده باشید

همه عاشق آفتاب هستند. برای استراحت در ساحل یا گرفتن حمام آفتاب در طول ماه‌های سرد و زمستان، برای اطلاع و الهام دادن به شما اینجا هستیم تا بتوانید به بهترین نحو از افتاب لذت ببرید. نحوه مجهزکردن خود در برابر آفتاب را یاد بگیرید. متخصصان ما در انتخاب محصولات درست برای تحت محافظت و آماده نگهداشتن پوست منحصربفرد شما برای برنزه‌ گی ایده آل به شما کمک می کنند. حمام آفتاب یکی از بخش‌های معمول تابستان برای بسیاری از افراد است و در واقع جذب ویتامین د روشی عالی برای سالم و جوان نگهداشتن پوست شماست. اما باید تحت مراقبت باشید در غیر این صورت آن برنزه ‌گی درخشان ممکن است به آفتاب سوختگی ناپسندی تبدیل شود!


نیوآ به شما کمک می کند تا بهترین ماه‌ها را در زیر نور آفتاب سپری کنید

مجموعه مقالات ضدآفتاب ما گسترده و متنوع است، بنابراین پیشتر از شما حرکت کردیم و کار جستجو را برای شما راحت کرده ایم. شما با استفاده از فیلترهای موضوعی ما – واقع در بالای صفحه - می‌توانید مقالات را بر اساس علایق و نیازهای خود سریع و راحت دسته بندی کنید. اگر تابستان امسال قصد دارید برنزه‌ گی خود را در ساحل یا کنار استخر بهبود بخشید یا قصد دارید حین یک راه‌پيمايى‌ طولانی خانواده خود را ایمن نگه دارید، انجام عادات مراقبتی آفتاب برای داشتن زندگی سالم و تحت مراقبت و درخشان نگهداشتن پوست ضروری است. بنابراین مجموعه مقالات تخصصی ما را بررسی کنید و نکات و رهنمودهای دقیق و مورد نیاز مراقبتی آفتاب خود را برای امسال و سال های آتی پیدا کنید.