nivea-sustainability-header-image

نیوآ چه ارتباطی با سیاره دارد

لمس یک ویژگی انسانی است

حس لامسه به ما کمک می‌کند انسان باشیم و کیستی ما را نیز تعریف می‌کند. پوست ما، بزرگترین عضو بدن انسان، مسیر اصلی لمس کردن است و به ما اجازه می‌دهد با یکدیگر و جهان پیرامون مان ارتباط برقرار کنیم.
 
hand-holding-women-hugging

حال اجازه دهیم جهان قدرت مثبت لامسه انسان را حس کند!

baby-hand-holding-adult-finger
ما در نیوآ به قدرت مثبت لامسه انسان باور داریم. سعی داریم محصولات مراقبت از پوست را توسعه دهیم و حس خوبی را در شما نسبت به پوست خودتان ایجاد کنیم تا بتوانید با دیگران ارتباط برقرار کنید و از زندگی لذت ببرید. ما پوست را بصورت کلی درنظر می‌گیریم و اینکه چطور ارتباط ما را با محیط برقرار می‌کند مطالعه می‌کنیم. و اینکه پوست چه تأثیری از رژیم و احساسات ما می‌گیرد. فلسفه محصولات ما تولید محصولات مراقبت از پوستی است که کارکرد طبیعی پوست را ارتقاء می‌دهد تا همه بتوانند پوستی سالم و زیبا داشته باشند.

به ایجاد اثرات مثبت در جهان متعهد هستیم. اهداف جاه طلبانه پایداری را برای خودمان تعیین کرده ایم. اداره‌های تحقیقی ما همواره سعی دارند فرمول‌هایی طراحی کنند که مراقبت از پوست ما را به بهترین سطح برسانند و همزمان اثرات زیست محیطی آنها را کم کنند. ما با پيشگامان و سایر شرکا همکاری نزدیک داریم تا بتوانیم راههای جدیدی برای اثر مثبت گذاشتن بر سیاره مان پیدا کنیم. ارائه مراقبت از پوستی که برای پوست و سیاره ما ظریف باشد، چالشی است که نیوآ علاقه دارد در هر کاری انجام می‌دهیم بر آن غلبه کند.
 

سه ستون پایداری نیوآ

این وب‌سایت، که با هدف کمک به همه ما برای محافظت از سیاره مان طراحی شده، اطلاعات وسیعی درباره همه جنبه‌های مراقبت ایمن، ظریف و مؤثر از پوست و محیط زیست ارائه می‌کند.
 
nivea-sustainability-skin-comes-first

پوست اولویت اول است

از تخصص برتر مراقبت از پوست نیوآ بهره مند شوید و درباره تعهد ما نسبت به ارزیابی‌های ایمنی پوست، پیشگامی‌های مراقبت سالم پوست و مناسب محیط زیست از پوست و عناصر نیوآ اطلاعات بیشتری کسب کنید.
 
nivea-sustainability-world-is-our-skin

جهان پوست ماست

روش‌های بسیاری را کشف کنید که نیوآ با آنها سعی دارد پایداری تمام فعالیت های ما را از تأمین منبع تا تولید، بسته بندی و بازیافت افزایش دهد.
 
nivea-sustainability-honesty-transparency

صداقت و شفافیت

درباره ارزشهای نیوآ - از اصول اخلاقی تا تعهدات، پروژه های مشترک و سایر پیشگامی‌ها اطلاعات بیشتر کسب کنید.