سؤالاتی درباره کرم و نرم کننده دارید؟

پاسخ‌های پرسشهای متداول خود را اینجا پیدا کنید.

1.  سافت نیوآ و کرم نیوآ برای کدام انواع پوست قابل استفاده است؟
کرم نیوآ و سافت نیوآ برای مراقبت از پوست، بدن و دستان همه انواع پوست مناسب هستند. کدام محصولات را باید بر اساس نیازهای مراقبتی پوست خود انتخاب کنید: اگر پوست شما به مراقبت غنی و فشرده نیاز دارد، کرم نیوآ انتخاب درستی است؛ در حالی که سافت نیوآ، رطوبتی طراوت بخش به پوست شما می‌دهد، براحتی پخش می‌شود و برای کرم مالیدن بر قسمت‌های بزرگتر بدن ایده‌آل است.

2. سافت نیوآ و کرم نیوآ چه تفاوتی دارند؟
کرم نیوآ یک امولسیون آب در روغن است. بدین معنا که دارای قطرات آب است که درون روغن قرار گرفته اند. در نتیجه، پوست شما ابتدا مراقبت فشرده را از فاز بیرونی روغن دریافت می‌کند و سپس رطوبت به آن عرضه می‌شود. در مقابل، سافت نیوآ یک امولسیون روغن در آب است: قطرات کوچک روغن درون آب قرار گرفته اند. در نتیجه، ابتدا فاز بیرونی آب نرم کننده نیوآ بسرعت در پوست جذب می‌شود، و باعث می‌شود پوست همواره باطراوت و شاداب باشد. سپس قطرات کوچک روغن از پوست مراقبت می‌کنند.

3. چرا کرم نیوآ بدون نگهدارنده قابل تولید است؟
کرم نیوآ یک امولسیون آب در روغن (W/O) است یعنی قطرات بسیارکوچک آب در فاز روغن "شناور" هستند. این نوع امولسیون برخلاف امولسیون روغن در آب (O/W) رطوبت کمی برای ریزاندامگان ارائه می‌دهد. از آنجایی که تولید کرم نیوآ بدون میکروب و با توزیع یکپارچه قطرات کوچک امولسیون عملاً ممکن بود، بسیاری از ریزاندامگان موجود در کرم و معرفی شده به مشتریان دیگر زنده نمی‌ماندند و از بین می‌رفتند.

4. آیا می‌توانم از کرم نیوآ برای فرزندم/نوپای که پوست خشک دارد استفاده کنم؟
استفاده از کرم نیوآ برای کودکان دارای پوست خشک توصیه شده است. کرم نیوآ نگهدارنده یا رنگ دهنده ندارد و برای نیازهای خاص کودکان دارای پوست خشک و بسیار حساس مناسب است.


سؤالات بیشتری دارید؟

لطفاً با استفاده از فرم ارتباط آنلاین با ما در تماس باشید.