مزایای لوسیون قوام دهنده بدن

لوسیون قوام دهنده بدن، پوست خشک را همزمان قوام می‌دهد و از آن مراقبت می‌کند پوست، در گذر زمان، سفتی و کشسانی خود را در صورت عدم مراقبت صحیح از دست می‌دهد. نحوۀ داشتن پوست نرم و منعطف را با رهنمودهای سبک زندگی و لوسیون‌های قوام دهنده بدن یاد بگیرید.

دانستن نحوۀ قوام‌دادن پوست با لوسیون قوام دهنده بدن

پوست ما، با پیرشدن، تغییر می‌کند. نحوه رعایت مراقبت از پوست و قوام‌دادن پوست برای نرم و منعطف نگهداشتن آن را یاد بگیرید.

علم پیرشدن

نوع پوست ما، در طول زندگی، تغییر می کند. پوست مختلط شما در دهه بیست سالگی ممکن است در دهه چهل سالگی به پوست خشک تبدیل شود.

چه چیزی در زمان پیرشدن باعث خشکی پوست می‌شود؟ بدن ما، روغن‌های طبیعی مرطوب کننده پوست را در ابتدا کمتر تولید می‌کند.

همچنین سلول‌ها نسبت به زمان جوانی خیلی آهسته تر بازسازی می‌شوند. آسیب نور آفتاب بدون استفاده از ضدآفتاب نیز اثری منفی بر ظاهر و سفتی پوست ما دارد.

اما همه چیز از دست نرفته است. تغییر عادت مراقبت از پوست و انتخاب محصولات مناسب پوست خشک که به مراقبت بیشتری نیاز دارد تفاوت مهمی ایجاد می‌کند. کرم‌های مرطوب کننده عمقی مثل لوسیون بدن قوام دهنده Q10 پلاس نیوآ به حفظ پوست نرم و منعطف کمک می‌کنند.
مراقبت از پوست

پوست درحال پیرشدن به چه نیاز دارد؟

رمز داشتن پوست سالم رطوبت و سفتی است. میزان کوآنزیم Q10 همگام با پیرشدن، عنصری که پوست را سفت نگه می‌دارد، کم می شود. مرطوب‌کننده بدن حاوی Q10 به پوست شما کمک می‌کند تا نرم و منعطف بماند.
زن-شاد-نوشیدن آب-در-تختخواب
نحوه قوام‌دادن پوست با پنج تغییر در سبک زندگی

آبرسانی

پوست شما همیشه از آبرسانی، از مرطوب کننده یا از نوشیدن آب برای تغذیه دادن به پوست از درون، سود می‌‎برد. انتخاب آب بر نوشیدنی‌های کافئین دارد یا شکردار نه تنها از کمر و سلامتی پوست شما مراقبت می‌کند، بلکه آن را صاف و نرم نگه می دارد.
زن-بالغ-شاد-با-لباس‌های-ورزشی
نحوه قوام‌دادن پوست با پنج تغییر در سبک زندگی

تمرین بیشتر

تمرین فقط باعث کوچک شدن سایز بدن‌تان یا مبارزه با مشکلات نمی‌شود. وقتی به باشگاه می‌روید یا روی تشک یوگای خود عرق می‌کنید و تمرین را در عادات خود می‌گنجانید، تولید کلاژن و گردش خون افزایش می‌یابد. این هر دو به قوام پوست و نرم و درخشان نگهداشتن آن کمک می‌کنند.
زن-شکستن-سیگار-به-دو-نیم
نحوه قوام‌دادن پوست با پنج تغییر در سبک زندگی

سیگارکشیدن را ترک کنید

شاید ترک سیگار راحت نباشد اما انجام این کار ظاهر پوست شما را جوانتر می‌کند. سیگارکشیدن، الاستین پوست شما را که مسئول محکم و قوام نگهداشتن همه چیز است، تجزیه می‌کند. سیگار پوست شما را از اکسیژن و مواد مغذی، که هر دو نیاز پوست نرم و منعطف هستند، محروم می‎کند.
زن-شاد-دوچرخه سوار-در-پارک
نحوه قوام‌دادن پوست با پنج تغییر در سبک زندگی

ضدآفتاب استفاده کنید

آسیب پوستی بخاطر نور آفتاب بدون استفاده از ضدآفتاب یکی از بزرگترین علل پیرشدن پوست است. وقتی پوستی محافظتی دربرابر اشعه های فرابنفش نداشته باشد، کلاژن طبیعی و الاستین بدن از بین می‌روند. این دو عنصر پوست شما را سفت و باقوام نگهداری می‌کنند.
زن-دارای-سیب-سبز-در-دست
نحوه قوام‌دادن پوست با پنج تغییر در سبک زندگی

یک رژیم سالم داشته باشید

وقتی تمرین می‎‌کنیم، داشتن رژیم سالم نیز تناسب بدن را حفظ می‌کند. یک رژیم خوب در صورت شما مشخص می شود و پوستی نرم و منعطف را رقم می‌زند. از سوی دیگر، غذاهای پرشکر باعث افزایش میزان انسولین می‌شود. انسولین، الاستین و کلاژن بدن را از بین می‎برد، و چین‌وچروک و پوست شل و سست ایجاد می‌کند.

نحوۀ قوام‌دادن پوست با لوسیون قوام دهنده بدن

حتی با وجود این همه تمرین، پوست ما گاهی به کمک نیاز دارد. مزایای لوسیون بدن را برای پوست درحال پیری را کشف کنید.

چه ویژگی خاصی در فرمول نیوآ Q10 پلاس وجود دارد؟

فرمول نیوآ Q10 پلاس بر پوست عمل اثر می‌گذارد و ظاهر آن را بهبود می‌بخشد. لوسیون بدن قوام دهنده Q10 پلاس نیوآ نه تنها با ماساژی ملایمی پوست خشک را ترمیم می‌کند، بلکه به بازسازی سفتی طبیعی پوست کمک می‌کند.

فرمول عناصر اصلی شامل کارنيتين، کوآنزیم Q10 و كرآتين‌ است.

منبع طبیعی کارنيتين ما همگام با پیری کم می شود. این فرمول با ترمیم میزان طبیعی بدن به توپر و سفت نگهداشتن بافت نرم پوست کمک می کند.

همچنین، فرمول کرآتین آن با تحریک تولید کلاژن، به پیشگیری و درمان پیرشدن پوست کمک می کند.
زن-زیبا-بعد-از-استفاده-از-لوسیون-بدن

نحوه داشتن پوست منعطف

کوآنزیم‌های Q10 بدن ما وقتی جوانتر هستیم، پوست ما را منعطف و باقوام نگه می‌دارد. میزان این کوآنزیم‌ها با افزایش سن کاهش می‌یابد و بازسازی پوست برای پوست سخت‌تر می شود.

پوست شما بخاطر فرمول Q10 می‌تواند، صرف‌نظر از سن شما، همچنان بصورت طبیعی سفت و باقوام باشد.
زن-شاد-در-صبح-در-حمام

هرگز برای زیبابودن خیلی پرمشغله نیستید

برخی روزها فکر می‌کنید زمان کافی برای رطوبت رسانی ندارید. با لوسیون زیردوش بدن قوام دهنده Q10 نیوآ تمام مزایای لوسیون سنتی بدن را در کسری از ثانیه برای پوست پیر در اختیار خواهید داشت.

از زیردوش کنار بیایید و روز خود را با پوستی نرم و منعطف آغاز کنید.
background

نحوۀ داشتن پوست نرم و منعطف با لوسیون‌های بدن نیوآ را یاد بگیرید.