نوع مراقبت پوست شما چیست؟

نیازهای مراقبتی بدن خود را کشف کنید انواع مختلف پوست برای زیبا و درخشان ماندن به مراقبت های متفاوتی نیاز دارند.

مراقبت از پوست سفارشی برای شما

انتخاب نوع مرقبت بسته به نوع پوست ، رمز داشتن پوستی زیباست. انتخاب محصولات مراقبتی پوست را با توجه به نیازهای فردی نوع پوست خود سفارشی کنید.

چه نوع پوستی دارید؟

  • پوست معمولی بصورت طبیعی منعطف و صاف است. داشتن نواحی خشک و حس سفتی در پوست معمولی رایج نیست. این تقریباً ایده آل است. میزان ایده آل سفتی این نوع پوست، آن را منعطف و صاف می کند. این نوع پوست حساس نیست و گردش خون مناسبی دارد. اما پوست معمولی نیز برای حفظ ظاهر سالم خود به رطوبت و محافظت نیاز دارد. می‌توانید یک لوسیون مرطوب کننده ملایم را برای تغذیه رسانی به پوست معمولی خود استفاده کنید و آن را نرم و درخشان نگه دارید.
  • پوست خشک با توجه به نیازهای خود به رطوبت رسانی سفارشی و ویژه نیاز دارد، در غیر این صورت خیلی خشک می‌شود و نواحی خارش دار ایجاد می شود. زانوها و قلم پا در این نوع پوست بسیار آسیب پذیر هستند. 
  • آیا پوست شما می‌خارد و حس سفتی و زبری ناخوشایندی دارد؟ پس پوست بسیار خشکی دارید. این پوست به مراقبتی شدید برای بازسازی سد محافظ طبیعی خود نیاز دارد. 
  • پوست حساس با قرمزی که در واکنش به مراقبت ناصحیح نیز رخ می دهد قابل شناسایی است. در این صورت، محصولات مراقبتی ملایم و بدون pH را انتخاب کنید.
پوست معمولی

پوست معمولی - مراقبت ملایم تعادل آن را حفظ می‌کند

پوست معمولی دارای رطوبت متعادلی است. حتی مراقبت روزانه با یک کرم یا لوسیون معمولی نیز برای سالم و صاف نگه داشتن این پوست کافی است.

انواع پوست حساس

محصولات مراقبتی ضدپیری به حفظ کشسانی پوست بالغ کمک زیادی می کنند. پوست حساس برای حفظ تعادل خود به لوسیون های بدن نیاز دارد.
پوست حساس

پوست حساس - مراقبت ظریف با اثری عالی

پوست حساس باید با مراقبت مضاعفی تغذیه شود. مراقبت ملایم رطوبت پوست حساس را ثابث نگه می دارد و از ایجاد خارش و سوزش پیشگیری می کند.
پوست بالغ

پوست بالغ - محصولات مراقبتی نیوآ بازسازی و کشسانی آن را تضمین می کنند

با پیر شدن ما، پوست سفتی و کشسانی خود را از دست می دهد. محصولات مراقبتی صحیح مثل لوسیون بدن قوام دهنده Q10 را انتخاب کنید که به میزان دو برابر Q10 در اختیار پوستتان قرارخواهد داد..
product-stage-bg