اولین پاک‌کننده مراقبتی

پاکسازی را به مراقبت تبدیل کنید
نیوآ روش جدیدی برای پاکسازی کامل پوست و همزمان مراقبت ملایم از آن پیدا کرده است: پاکسازی صورت کرم کر

اولین پاک‌کننده مراقبتی

بهترین محصول مراقبتی نیوآ

جدید: پاکسازی صورت کرم کر - نیوآ

جدید: پاک‌کننده مراقبتی صورت نیوآ کرم کر

پاکسازی بخش عالی عادت روزانه مراقبتی پوست برای اکثر زنان است. نیوآ برای پیشگیری از حس سفت پوست بعد از پاکسازی، اولین پاک‌کننده مراقبتی را عرضه کرده: پاک‌کننده مراقبتی صورت جدید نیوآ کرم کر. این محصولات جدید با سه محصول مختلف برای عادات پاکسازی مختلف عرضه شده‌اند: شیر پاکسازی صورت، کرم و دستمال. فرمول نوآورانه آنها با کمپلس محافظتی مراقبتی و رایحه منحصربفرد نیوآ کرم حس تمیزی و نرمی و ظاهر طبیعی زیبا را برای پوست رقم می زند. 
 

تی‌وی‌سی

پاک‌کننده‌های مراقبتی صورت جدید نیوآ کرم کر

پاک‌کننده مراقبتی صورت نیوآ کرم کر را با تماشای جدیدترین تبلیغ تلویزیونی کشف کنید.

عادت پاکسازی صحیح

با پاکسازی مراقبتی صورت جدید نیوآ کرم کر

پاکسازی صورت شما بصورت منظم و روزانه بخش ضروری عادت صحیح مراقبت از پوست است. در اینجا قصد داریم نحوه پاکسازی و مراقبت از پوست به صورت صحیح را توضیح دهیم تا حس پوست تمیز و تحت مراقبت را داشته باشید.
wash

مرحله 1: آماده‌سازی صحیح را انجام دهید

باید هر روز قبل از استفاده از کرم روز یا شب، پوست صورت خود را تمیز کنید. در مرحله اول، باید قبل از پاکسازی صورت دستان خود را کامل بشورید تا کثیفی یا باکتری‌های طول روز دستان به صورت منتقل نشود.
 
image 2

مرحله 2: از پاک‌کننده ملایم و مراقبتی استفاده کنید

اگر قصد دارید صورت خود را با آب تمیز کنید، کرم پاک‌کننده مراقبتی صورت نیوآ کرم کر جدید را امتحان کنید. اگر پد پنبه‌ای را دوست دارید، شیر پاک‌کننده صورت نیوآ کرم کر نیز ایده آل است. برای تمیز کردن صورت خود، دستمال‌های پاک‌کننده مراقبتی صورت نیوآ کرم کر بسیار نرم را انتخاب کنید.
 
image 3

مرحله 3: پوست خود را قوام دهید

در مرحله آخر یک تونر بمالید. تونر آخرین نشانه‌های مواد آرایشی یا بقایای محصولات پاکسازی را پاک می‌کند و پوست را آبدار می کند. عناصر فعال کرم روز یا شب، بخاطر پاکسازی قبلی اکنون توسط پوست صورت بهتر جذب می شوند. 
 

نکات پاکسازی

پاکسازی مراقبتی صورت نیوآ کرم کر را بیشتر بشناسید

نحوه داشتن پوست تمیز

نحوه داشتن پوست تمیز

چرا تمیز نگه داشتن پوست مهم است، بهترین راه‌های انجام این کار بدون برهم زدن تعادل طبیعی رطوبت پوست کدام است و چه چیزی محصولات پاکسازی مراقبتی صورت نیوآ کرم کر را منحصربفرد ساخته است.
 
راهنمای شما برای داشتن پوست زیبا

راهنمای شما برای داشتن پوست زیبا

چه عواملی مشکلات پوستی ایجاد می‌کنند، برای بهبود پوست خود چه کار می‌توانید بکنید، محصولات پاکسازی مراقبتی صورت نیوآ کرم کر چطور به شما کمک می‌کنند پوستی که آرزو داشتید را داشته باشید.
 
نحوه شستن صورت

نحوه شستن صورت

برخی از راه‌های اشتباه شستشوی صورت توسط مردم را یاد بگیرید، راهنمای مرحله به مرحله برای پاکسازی و آشنایی بیشتر با محصولات پاکسازی مراقبتی صورت نیوآ کرم کر.
 
پاک‌کننده مراقبتی ایده آل صورت

پاک‌کننده مراقبتی ایده آل صورت

مراقب از خود چرا با دوست داشتن خودمان برابر است، مخصوصاً در زمینۀ مراقبت از پوست، و محصولات پاکسازی مراقبتی صورت نیوآ کرم کر جدید چطور مراقبت عمقی و پاکسازی ارائه می‌کنند.
 
پوست زبر: نحوه پیشگیری آن

پوست زبر: نحوه پیشگیری آن

پاک‌کننده های قدیمی صورت چطور حس سفتی و ناخوشایند برای پوست رقم می‌زدند و با استفاده از محصولات پاکسازی جدید نیوآ چطور می توان با این امر مبارزه کرد.
 
مصاحبه متخصص

مصاحبه تخصصی با دکتر اسونجا مولگارد

پاکسازی مراقبتی صورت نیوآ کرم کر اولین محصولات پاکسازی صورت است. چه ویژگی خاصی دارد؟
برای محصولات پاکسازی مراقبتی صورت نیوآ کرم کر جدید، فرمول منحصربفردی را طراحی کردیم که نه تنها پوست صورت را کامل پاکسازی می کند، بلکه همزمان برای رقم زدن پوستی نرم و منعطف با ملایمت از آن مراقبت می کند. 

چه ویژگی خاصی در این فرمول وجود دارد؟
ما توانستیم بهترین جنبه های پاکسازی و مراقبت را در مراقبتی ‌ترین پاک‌کننده صورت نیوآ یکجا جمع کنیم. شما بدون اصطکاک می‌توانید کثیفی های پوست خود را براحتی و کامل پاک کنید و همزمان تراز طبیعی رطوبت پوست خود را محافظت کنید. پاکسازی مراقبتی صورت نیوآ کرم کر جدید، ویژگی های پاکسازی مؤثری را ارائه می کند و بهترین مراقبت نیوآ را رقم می زند. این محصولات کمپلکس مراقبتی محافظتی و رایحه مشابهی مثل نیوآ کرم ارائه می کنند.

شما گفتید این محصولات مراقبتی‌ترین پاک‌کننده های صورت نیوآ هستند. چطور به این موفقیت رسیدید؟
ما قصد داریم محصولات پاکسازی تولید کنیم که عملکرد ساده‌ای دارند و همزمان از پوست مراقبت کنند. در نتیجه، فرمول پاکسازی منحصربفردی طراحی کردیم که بهترین عناصر مراقبتی نماد برند، یعنی، نیوآ کرم، را دربر دارد. این فرمول مراقبتی پوستی تمیز، شاداب و مرطوب رقم می‌زند و حس خوبی در پوست شما ایجاد می‌کند.
 
svenja