Woman Showering

از چه ژل شستشویی استفاده می کنید؟

مراقبتی مناسب با رایحه‌های شگفت انگیز و تنوع جذاب آیا سافت را ترجیح می‌دهید یا مرطوب کننده؟ تازه یا میوه‌ای؟ نیوآ مجموعه متنوعی از شامپوهای بدن به شما ارائه خواهد داد. اما آیا می‌دانید کدام ژل دوش مناسب شماست؟

از چه ژل شستشویی استفاده می کنید؟

یک نفر دوست دارد پوست خشک خود را شدیداً مرطوب کند، ولی دیگری حس تازگی و طراوت در اول صبح را دوست دارد. و سایر افراد بدنبال آرامش بعد از تمرین هستند یا دوست دارند موقع دوش گرفتن و مرطوب کردن پوست خود، در زمان ارزشمند خود صرفه‌جویی کنند. نیوآ برای همۀ نیازها محصول مناسبی را طراحی کرده است. محصول مورد علاقه استحمام شما چیست؟

میوه ای، کرمی یا طروات بخش: انتخاب درست شامپو بدن برای من

  • از پاکسازی مؤثر تا جادوی محظوظ کردن حواس: همه با نیوآ امکان پذیر خواهد بود. شامپو بدن مناسب خود را برای اجرای مراقبت شخصی مطابق سلیقه خود خواهید یافت.
  • آیا دوست دارید داخل آب سرد بپرید، رایحه‌های میوه ای مرکبات را دوست دارید یا بدنبال حس طراوات صبحگاهی هستید تا حواس خود را شاداب و پرانرژی کنید؟ پس ژل‌های دوش انرژی زا مناسب شما هستند. ژل‌های دارای عطر میوه‌های خارق‌العاده، گلبرگ‌های تازه یا نسیم خنک دریا را امتحان کنید: ژل دوش نیوآ پیور فرش درست مثل پریدن داخل دریا هیجان انگیز است. محصولات مرطوب کننده و شامپو بدن های نیوآ با رایحه های نیروبخش مانند لمون گرس، واتر لیلی و یا فرنجیپانی حس تازگی و مراقبت ازپوست شما را تضمین می‌کنند.
  • برای داشتن آغازی بسیار پرانرژی در روز، بطور مرتب دوش بگیرید - چرا امتحانش نمی کنید؟
  • اگر دوش گرفتن برای شما فراتر از تمیزشدن است، پس حتماً بدنبال لذت بردن از استحمام خودهستید. از پوست خود مراقبت کنید و از محصولات مراقبتی و ملایم دوش نیوآ استفاده کنید: رایحه مدهوش کننده گلبرگ‌های اركيده‌ را در کرم دوش روغنی نیوآ کشمیر مامنتس تجربه کنید یا خود را با الماس‌های براق مسحورکننده کرم دوش روغنی نیوآ دایموند تاچ محاصره کنید. شامپو بدن های کرمی  نیوآ  مانند سافت و کرم کر، حس آرامش را زیردوش تضمین می‌کنند زیرا برای محظوظ کردن پوست شما سرشار از روغن‌های اساسی هستند.
دوش گرفتن

برای رطوبت رسانی عمقی: کدام ژل دوش با پوست خشک مبارزه می‌کند؟

دوست دارید موقع دوش گرفتن به پوست خود رطوبت رسانی عمقی کنید؟ پس شامپو بدن های کرمی نیوا مانند، شامپو بدن کرم سافت،کرم کر  نیوآ را انتخاب کنید. این محصولات عناصر ارزشمندی مثل روغن بابونه و بادام را به پوست شما می‌دهند.

بازی زیر دوش!

آب داغ و سرد را عوض کنید: برای افراد خواب‌آلود و ورزشکاران

آیا دوش آب گرم دوست دارید؟ پس بدانید تنها نیستید. تقریباً 70% زنان دوست دارند با آب گرم خوشایند دوش بگیرند. 30% دیگر دوش متناوب را ترجیح می‌دهند. ترکیب آب سرد و گرم گردش خون را زیاد می‌کند و دستگاه ایمنی بدن را تقویت می‌کند. این کار پوست را سفت و رخسار شما را درخشان می‌کند - دوش متناوب یکی از رمزهای زیبایی واقعی است!

خستگی و کسلی با دوش گرفتن متناوب بصورت سردو گرم از بین خواهد رفت و اینکار برای یک استحمام صبحگاهی ایده آل است. دوش متناوب بعد از یک تمرین سخت نیز مناسب است زیر از بازسازی ماهیچه‌ها پشتیبانی می‌کند. دوش متناوب در عصر شما را آسوده می‌کند و در خوابیدن به شما کمک می‌کند، مخصوصاً وقتی بعد از دوش پایانی سرد دور خود را با چیزی گرم بپوشانید.
و اینکه چطور امکان دارد دوش گرفتن خوشایندتر باشد؟ البته، با ژل دوش نیوآ!
آیا دوست دارید بدانید کدام دئودورانت نیوآ برای شما مناسب است؟ موارد بیشتری اینجا موجود است.
زیر-دوش نیوآ

دادن حسی فوق‌العاده به پوست شما: خانواده زیر-دوش نیوآ

آیا بلافاصله بعد از دوش بلوز ابریشمی می‌پوشید؟ زیر-دوش نیوآ پوست را زیر دوش مرطوب و محظوظ می‌کند - طوری که چیزی به پوست نچسبد و کرم شما به زمان زیادی برای جذب شدن نیاز ندارد
product-stage-bg

از چه ژل شستشویی استفاده می کنید؟

انقلابی در محصولات استحمام: محافظت از پوست در یک چشم بهم زدن!

استفاده از محصولات زیردوش مبتکرانه توسط نیوآ سریعترین و ساده ترین راه مرطوب کردن است. حتی وقتی زیر دوش هستید، می‌توانید آنها را استفاده کنید، آنها بلافاصله توسط پوست جذب می شوند و حس چسبندگی بر پوست باقی نمی گذارند. لوسیون های بدن زیر دوش نیوآ برای همه انواع پوست و با رایحه های مختلفی درست شده اند.

عملی، سریع و ساده

تنها بیست درصد زنان بعد از دوش رطوبت رسانی می کنند - اگر چه برای داشتن پوست نرم انجام این کار بسیار ضروری است. اما بسیاری از افراد بدلیل کمبود زمان در صبح و نیز حس چسبندگی برخی کرم‌ها روی پوست، این کار را ناخوشایند می دانند.

ابتکار زیردوش نیوآ این تجربه را با مراقبت مرطوب کنندگی ساده ولی بی نظیر متحول کرده است:لوسیون زیردوش بدن حاوی شیر و عسل و لوسیون زیردوش بدن نیوآ فرمولی مبتکرانه دارند که با آب فعال شده است. این محصولات وقتی زیردوش هستید و بلافاصله بعد از شستشو با ژل دوش هم قابل استفاده هستند. در نتیجه محصول مرطوب کننده، - بدون نیاز به استفاده از محصولی دیگر بعد از دوش، به بخش معمول‌ عادت دوش صبحگاهی تبدیل می شود. سپس، بعد از خشک کردن، پوست شما به طرز اعجاب‌انگيزی نرم و آبدار است.
کنجکاو هستید نیوآ کرم مناسب خود را بشناسید؟ موارد بیشتری اینجا موجود است.
دوش ساحلی

محصول افتر سان این شاور نیوآ، مراقبتی عالی برای تابستان و تعطیلات است

بین زمان حمام کردن و صرف یک نوشیدنی زمانی برای رطوبت رسانی بعد از آفتاب ندارید؟ خب، محصول جدید لوسیون بعد از آفتاب زیر دوش نیوآ برای شما تولید شده است. این محصول پوست آفتاب خورده را زیر دوش تازه و آرام می کند. ساده.