Cellulite Header

خداحافظ سلوليت: اعلان جنگ با فرورفتگى‌های نامحسوس

نکاتی برای داشتن پوست صاف و محکم پوست صاف و محکم - خواستۀ اکثر زنان همین است. شما با تمرین‌های خاص و کرم‌های مناسب می‌توانید پوست خود را دوباره قوام دهید.

تمرین و مراقبت برای داشتن پوست صاف‌تر

پوشیدن شلوارک یا دامن زیبا در تابستان تنها لذت بخش خواهد بود، مخصوصاً اگر فرورفتگی‌های وحشتناک خود را نمایان نکنند. بنابراین، به موقع با سلولیت مبارزه کنید: تناسب پاها و نشیمن‌گاه خود را با برنامه تمرینی مخصوص و این نکات مراقبتی دوباره پس بگیرید.
سلوليت
بطور متناوب با آب سرد و گرم دوش بگیرید. وقتی از آب سرد استفاده کنید، رگ‌ها منقبض میشود و سپس در آب گرم منبسط می‌شوند. این کار گردش خون را بیشتر می‌کند و بافت پوست سفت‌تر می‌شود.

سلولیت: نحوه نرم‌تر و زیباتر کردن پوست خود

  • مبارزه با سلولیت برای بسیاری زنان مشکلی جدی است.
  • فرورفتگی‌های وحشتناک یک شبه ناپدید نمی‌شوند. برنامه ضدسلولیت خود را در زمستان آغاز کنید تا در زمان بهار و تابستان  بتوانید دوباره پوست زیبایی داشته باشید.
  • دوچرخه سواری، نرم دویدن و دستگاه پله، دوستان شما در مسیر داشتن پوستی زیباتر هستند. چون تمرین نه تنها ماهیچه‌ها را صفت می‌کند، بلکه پوست شما را نرم می‌کند.
  • شما با داشتن معیارهای خاص علیه سلولیت تقویت ماهیچه‌های خود را پشتیبانی می‌کنید: لوسیون بدن "کیوتن" قوام‌دهنده نیوآ  دارای اثر سفت‌کنندگی و تقویت کنندگی است.
  • کافئین کشسانی لایه بیرونی پوست را زیاد می‌کند. اسکراب دارای عصاره قهوه نیز گردش خون را تحریک می‌کند.

ماساژ با عناصر باکیفیت پوست را خیلی نرم‌تر می‌کند

دوش گرفتن

پوست خود را حتی زیر دوش نیز قوام دهید

برنامه قوام دادن به پوست از صبح و زیر دوش آغاز می شود. اثر تناوبی گرما زیر دوش را با اثر سفت کنندگی لوسیون بدن قوام‌دهنده زیر دوش نیوآ Q10 تقویت کنید. عناصر با کیفیت پوست را منعطف می‌کنند و آن را بطور محسوسی سفت می‌کنند.

نکاتی برای داشتن پوستی سفت‌تر - برنامه عملی شما علیه سلولیت

  • ماساژ گردش را بهبود می‌بخشد و گردش خون را تحریک می‌کند. پوست باسن و پاهای خود را با دستکشی نرم و نوازش‌دهنده یا یک برس کمی زبر ماساژ دهید. 
  • مراقب سياهرگ‌هاى گشادشده باشید: قبل از درمان آنها باید با پزشک خود مشورت کنید. 
  • گرفتن حمام قليايى‌ تقریباً یک بار در هفته کل بدن را پاکیزه و سم زدایی می‌کند. حدود چهار قاشق غذاخوری نمک قلیایی به آب حمام خود اضافه کنید و از اثر درمانی حمام خود لذت ببرید. 
  • پوست ما نماد و نشانۀ بدن ماست. وقتی سالم باشیم، از درون مشخص می شود. اگر ویتامین‌های زیادی مصرف کنید و رژیم متعادلی داشته باشید - نتیجه محسوس خواهد بود! با خوردن غذاهای کم نمک از درون با سلولیت مبارزه کنید. نمک آب بدن را جذب می‌کند و منجر به داشتن بافت بادکرده می‌شود. پس، در عوض غذای خود را با گیاهان معطر چاشنی بزنید. 
  • سبزیجات غنی از پتاسیم مثل کلم بروکلی و اسفناج نیز باعث می‌شوند مایع اضافی بافت حتماً خارج شود.
product-stage-bg

مراقبت وقوام‌دهنده برای پوست شما

تمرین منظم - بهترین روش برای مبارزه با سلولیت

تمرین ماهیچه‌ها را تقویت و چربی را می‌سوزاند - با داشتن فعالیت زیاد با سلولیت اعلان جنگ کنید.

پوست نرم و منحنی‌های سفت‌تر روی نشیمن‌گاه و پاهای شما

پدیداری سلولیت با چند تمرین ساده کمتر می‌شود – البته اگر مرتب و منظم آنها را انجام دهید. تنها به یک تشک تمرین نیاز دارید. به پشت دراز بکشید و پاهای خود را بالا نگه دارید. هر دو زانو را با زاویه راست خم کنید و به فاصله یک عرض دست بین آنها را خالی بگذارید. اکنون کپل خود را بلند کنید و یک پای خود را به سمت جلو بکشید. به آرامی تا ده بشمارید و سپس پاها را عوض کنید. تنها ده تکرار منظم هر روز این تمرین ظاهر شما و پوست تان را بصورت محسوسی عوض خواهد کرد.
در اینجا می‌توانید اطلاعات بیشتری دربارۀ محصولات سفت کننده پوست و اثرات آنها بدست آورید.
تمرین

با سلولیت اعلان جنگ کنید - تمرین منظم منجر به کسب پیروزی مشهود می‌شود

قسمت بالای ران سفت‌تر: از یک طرف روی تشک تمرین دراز بکشید و ران زیرین خود را کمی خم کنید. اکنون ران بالایی خود را صاف کنید و همزمان با بازدم آن را بالا بیاورید. کمی آن را روی هوا نگه دارید و سپس موقع دم آن را پایین بیاورید. بعد از 20 تکرار طرف را عوض کنید.