البسه خود را نجات دهید!

نیو نیوآ سان با محافظت البسه

کاز

به نیوآ سان نوبل کاز بپیوندید

به البسه خود کمک کنید این تابستان نجات یابند

محصولات ضدآفتاب از پوست شما محافظت می کنند، اما اگر توجه نکنید ممکن است آسیب جبران ناپذیر به لباس‌های شما بزنند. اغلب متوجه نیستیم که لکه های ضدآفتاب بزرگترین دشمن البسه تابستانی است. زمان تغییر آن رسیده است! کمی به البسه خود دقت کنید و این تابستان آنها را از شر لکه‌های محصولات ضدآفتاب نجات دهید. این ویدیو را تماشا کنید و به کمپین نیوآ سان بپیوندید!

 


لکه‌های رایج

حرکات بی‌گناه! لکه‌های مرگبار!

بعد از استفاده ضدآفتاب روی صورت خود، هر بار تی‌شرت خود را در بیاورید، آن را به خطر می‌اندازید! هر چه شخص شادتر باشد، حرکاتش بی‌دقت‌تر خواهد بود! و هرچه یقه باریک‌تر باشد، بدتر است! لکه‌های ضدآفتاب به‌خوبی گسترش پیدا می‌کنند! آگاه باشید!

 

زندگی در ساحل دشوار است! مثلاً وقتی سعی دارید ضدآفتاب را به تمام نقاط بدن خود بزنید و لباس شنای خود را لمس نکنید! هر چند سخت اما اکنون یک یاور پیدا کردیم!

 

کودکان ضدآفتاب خورده در حال بازی = کابوس لباس شنا! اما چه کسی می تواند کودکان را سرزنش کند؟ اکنون زمان آن رسیده به آنها یاد دهید از پوست خود مراقبت کنند و همزمان مراقب لباس‌های خود هم باشند.

 


نوآوری

نیو نیوآ سان با محافظت البسه

بصورت مطمئنی از شما در برابر آفتاب محافظت می‌کند

محافظت مطمئن از پوست برای کل خانواده، نیوآ سان همیشه اولین انتخاب بوده و خواهد بود!

 

از روی البسه شما بهتر شسته می‌شود

نسل جدید نیوآ سان با محافظت السته از پوست شما در برابر آفتاب محافظت می کند و اکنون با شستشوی راحت آنها، البسه شما را در برابر لکه‌های ضدآفتاب نیز محافظت می کند!