انتخاب مؤثرترین دئودورانت

تمام طول روز با مؤثرترین دئودورانت‌ها تروتازه بمانید بین اعتماد به‌نفس و رفاه فیزیکی ارتباط وجود دارد. زیربغل‌های خود را با اعتماد به نفس نشان دهید و اثر علم دئودورانت‌ها و ضدتعریق های قوی را آشکار سازید.

تمام اطلاعات ضروری دربارۀ مؤثرترین دئودورانت‌ها

ما پرسشهای متداول مربوط به محصولات بهداشت شخصی را پاسخ می‌دهیم تا در یافتن محصول صحیح مطابق سبک زندگی‌تان به شما کمک کنیم.

نحوه کار دئودورانت چطور است؟

قبل از بررسی نحوه عملکرد دئودورانت، باید علل  و علم تعریق را بررسی کنیم.

وقتی محیط مثل گرما یا اضطراب غدد عرق ما را تحریک کنند، آنها آب و نمک ترشح می‌کنند.

اغلب افراد فکر می‌کنند که خود عرق منشاء بوی ناخوشایند است. در واقع، بو از باکتری‌های روی پوست ایجاد می‌شود که عرق را در غدد آپوکرینی- غدد موجود در زیربغل، فرو می‌برند.

اسپری‌های دئودورانت، برای بهبود راحتی و رفاه بجای غدد عرق این باکتری‌ها را مسدود می‌کنند.
زن-جوان-خندان-در ساحل

آیا برای ورزش به دئودورانت متفاوتی نیاز دارید؟

آخرین چیز پچ‌های پوستی یا بوهای ناخوشایند در موقع تمرین کردن است. یک ضدتعریق قوی مثل اسپری نیوآ استرس پروتکت رطوبت و بوی را همزمان کنترل می‌کند. فرمول منحصربفرد آن حتی در پراضطراب‌ترین شرایط از شما پشتیبانی می‌کند.

تفاوت دئودورانت با ضدتعریق یا آنتی پرسپیرانت چیست؟

  • دئودورانت رشد باکتری‌های زیربغل را کم می‌کند
  • ضدتعریق عرق را کم می‌کند و به کاهش میزان باکتری‌هایی که بوی ناخوشایند عرق را تولید می‌کنند کمک می‌کند
  • ضدتعریق‌ها عرق را از ریشه کاهش می‌دهند
  • دئودورانت ها برای مدت مشخصی از بو جلوگیری می‌کنند
  • ضدتعریق برای مدت مشخصی از عرق جلوگیری می‌کنن

انتخاب مؤثرترین محصول

ببینید پشت ماجرای این بسته‌بندی چیست زیرا به شما کمک می‌کند رایحه و فرمول مناسب نوع پوست و عادت خود را انتخاب کنید.

یافتن رایحه مخصوص خود

ماهیت نیوآ ایجاد محصولاتی برای محافظت و مراقبت از پوست شماست. در نتیجه، تمرکز ما همیشه بر فرمول‌هایی است که برای زندگی روزمره لطیف اما مؤثر هستند.

بدین ترتیب می‌توانید محصولی را مطابق روحیه و شخصیت خود انتخاب کنید و مطمئن باشید که در تمام طول روز شما را شاداب نگه می‌دارد.

طرفداران رایحه خاص زنانه رایحه گلدار شاداب دئودورانت نیوآ فرش فلاور را دوست خواهند داشت.

برای افرادی که رایحه ظریف‌تری را دوست دارند ضدتعریق نیوآ پودری مانند درای و بلک اند وایت  باعث می‌شود در تمام طول روز حس زنانه داشته باشید.

اگر رایحه منحصربفرد و مراقبتی نیوآ کرم را دوست دارید، باید نیوآ پروتکت اند کر را امتحان کنید.
زن-ورزشکار-تمرین‌کننده

محصولات مناسب برای تمرین در باشگاه

وقتی بر ورزش در باشگاه یا دستورات کلاس تناسب اندام تمرکز دارید به اندازه کافی مشغله ذهنی دارید و دیگر نیازی نیست دربارۀ ظاهر و بوی خود نگران باشید. نیوآ درای کامفورت دارای کمپلکس مخصوص روی است و از زیربغل‌های چسبنده و بوهای ناخوشایند تا 48 ساعت پیشگیری می‌کند.
دئودورانت‌های نیوآ-کشف شده

Sprays

Enjoy soft-feeling and beautiful underarms with NIVEA Pearl & Beauty Antiperspirant Spray. Don’t be fooled by the light scent. The formula with precious pearl extracts may seem delicate but this is a strong antiperspirant spray with reliable protection. 
زن-در-حمام-با-دئودورانت
دئودورانت‌های نیوآ-کشف شده

استیک

استیک ها مثل استیک ضدتعریق نیوآ دابل افکت  مراقبت لطیفی برای نواحی ظریف زیربغل شما ارائه می‌کند. این محصولات به دلیل شکل و استفاده راحت‌شان، براحتی در کیف دستی جا می‌شوند و با دقت و سریع حتی وقتی بیرون هستید قابل استفاده هستند.
زن-با-لباس-سیاه-و-سفید
دئودورانت‌های نیوآ-کشف شده

ضدتعریق‌های کاهنده-لکه

نیوآ اینویزیبل پیور برای لباسهای سیاه و سفید به شما کمک می‌کند مدت طولانی‌تری از لباس‌های خود محافظت کنید و تا 48 ساعت شما را شاداب نگه می‌دارد. این فرمول رولی از ایجاد لکه‌های سفید روی لباس‌های سیاه محافظت می‌کند و دارای خاصیت ضدلکه زرد روی لباسهای روشن است.
اسپری-پمپی-نیوآ
دئودورانت‌های نیوآ-کشف شده

اسپری های پمپی

اسپری های پمپی کوچکترین عضو خانواده دئودورانت هستند. ممکن است سابقۀ طولانی نداشته باشند، اما نباید آنها را دست کم بگیرید. اسپری پمپی نیوآ فرش نچرال با فرمول خود شما را دقیقاً مطابق نیازتان هدایت می‌کند تا حس طراوات و ظرافت را داشته باشید.

دئودورانت مناسب من کدام است

نحوه انتخاب دئودورانت مناسب
background