بهداشت زنان: پاکسازی کامل

نکات مهم برای اجرای بهداشت مناسب مراقبت فردی بخشی از زیبایی است. این بخش ضروری عادت مراقبتی روزانه ماست و مراقبت از بخش خصوصی شما را نیز دربرمی‌گیرد. نحوه مراقبت از آن را به‌خوبی توضیح خواهیم داد و شما نیز باید به آن توجه کنید.

مراقبت ظریف و ملایم

کم گاهی بیشتر است

مهمترین عنصر بهداشت زنانه، لطیف نگهداشتن آن است. ژل‌های دوش معمولی و محصولات دارای صابون، پوست حساس را خشک خواهند کرد. همچنین باید مراقب عناصری مثل عطر و الکل باشید - بهتر است که از آنها بصورت کامل خودداری شود. برای حفظ لایه اسید محافظتی طبیعی پوست، محصولات مراقبتی مورد استفاده شما باید پ‌.‏هاش‌ خنثی داشته باشند. به بیان دیگر، باید مثل پوست خاصیت اسیدی داشته باشند.

عضو خصوصی شما پ‌.‏هاش‌ نسبتاً اسیدی دارد. در نتیجه، بجای استفاده از شامپوها و ژل‌های معمولی دوش، از آب ولرم یا محصولات مراقبتی دارای پ‌.‏هاش متناسب با عضو خصوصی خود استفاده کنید‌. این میزان معمولاً بین 4.0 تا 4.5 است. همچنین باید از فوران کردن مستقیم آب بر قسمت‌های حساس خودداری کنید، زیرا باعث نفوذ باکتری‌ها می شود. بعد از شستن با پارچه فلانل، آن را زیر آب داغ نگه دارید - این کار باعث می شود تمام باکتری‌ها از بین بروند.

میزان پ‌.‏هاش

به میزان پ‌.‏هاش‌ توجه کنید

پوست عضو خصوصی شما خاصیت اسیدی بیشتری دارد. میزان کمتر پ‌.‏هاش‌ 4.0 تا 4.5 محافظتی عالی در برابر میکروب‌ها و باکتری هاست. برای ثابت نگه داشتن میزان پ‌.‏هاش‌، به پودر شوینده خود نیز توجه کنید: باقیماندن قلیای بیش‌ازحد در البسه بر نوک مهبل اثر منفی می‌گذارد.

مراقبت صحیح

اینجا نحوۀ صحیح مراقبت از خود ارائه شده است

نوک یا لایه محافظتی مهبل، محافظتی مطمئن در برابر بيماری‌زاها ارائه می کند. این محافظت با محصولات بهداشتی زنانه مناسب حفظ شدنی است. برای پاکسازی و مراقبت ظریف و داشتن شادابی در حرکت، دستمال‌های پاک‌کننده نیوآ ایتیمو نچرال فرش ایتیمیت را تجربه کنید.


میزان طبیعی پ‌.‏هاش خود را حفظ کنید

آب پاکسازی
دقت کنید محصولی بدون صابون یا رنگ انتخاب کنید. لوسیون شوینده نیوآ ایتیمو نچرال فرش اینتیمیتبا علم تخصصی پزشکی زنان و پوست آزمایش و تأیید شده است و حسی خوشایند از محافظت، شادابی و رفاه را رقم می زند.

بهداشت زنان: تنها از عناصر ملایم استفاده کنید

اگر دوست دارید فراتر از آب هم استفاده کنید، محصولات مخصوص بهداشت زنان مثل لوسیون شوینده مراقبتی نیوآ ایتیمو نچرال فرش اینتیمیت کر را امتحان کنید. این محصول بطور خاص برای نیازهای بخش خصوصی شما ساخته شده و در نتیجه محافظت و بهداشت بهینه‌ای را ارائه می کند. صابون ندارد و با علم تخصصی پزشکی زنان و پوست آزمایش و تأیید شده است. این محصول با فرمول حاوی عصاره ملایم بابونه پوست را تغذیه می‌کند و میزان ‌طبیعی پ‌.‏هاش پوست را بهمراه اسید لاکتیک حفظ می‌کند.

لایه محافظتی اسیدی پوست در بخش حساس نباید اصلاً با صابون‌های قوی تماس داشته باشد؛ این محصول از عفونت‌های قارچی ناخوشایند پیشگیری می‌کند.