sustainability-skin-comes-first-header-image

پوست اولویت اول است

برای ما در نیوآ، پوست همیشه اولویت اول است. ما بیش از 100 سال درباره پوست تحقیق کرده‌ایم و همیشه در جستجوی بهترین، ایمن ترین و مؤثرترین فرمول های مراقبت از پوست بوده ایم. ما به عنوان یکی از متخصصان برتر مراقبت از پوست در دنیا با داشتن مراکز بسیار پیشرفته تحقیقات پوستی نسبت به انسانیت و پوست طبیعی و زیبایی پوست انسان متعهد هستیم. مراقبت از محیط زیست یکی از پیامدهای منطقی تعهد ما نسبت به مراقبت ایمن، ظریف و مؤثر از پوست است.
 
hand-in-cream-jar-smiling-woman

نیوآ پوست را می شناسد ...

نیوآ با بیش از 100 سال تجربه، نزدیک به 2000 تحقیقات علمی در سال و بیش از 1000 متخصصی که در مراکز تحقیق و توسعه کار می‌کنند، درک عمیقی از پوست و اثرات آن بر سلامتی انسان دارد. تنها در سال 2018، بیش از 1900 فناوری دارای حق انحصاری برای محصولات نیوآ یا توسعه های آتی محصولات نیوآ در سرتاسر دنیا استفاده شد. ما هرگز به رعایت صرف قوانین راضی نبوده ایم و همواره فراتر از تعهدات قانونی اقدام کرده ایم تا مطمئن شویم که حتی حساس ترین پوست‌ها احساسی مثبت و حمایت‌گرایانه از نیوآ کسب می‌کنند. در نتیجه، لیست معیارهای ایمنی ما برای عناصر و محصولات بسیار سخت گیرانه از مقررات است.

 

aloe-vera-cream-on-womans-back

و عاشق کارمان هستیم...

ما که نسبت به استانداردهای بالای سلامتی و ایمنی پوست خودمان صادق هستیم، عناصری را برای محصولات مان انتخاب می‌کنیم که پوست را سالم و زیبا نگه دارد: ما همیشه در جستجوی بهترین و پایدارترین راه حل‌های ممکن هستیم که ممکن است همیشه انتظار آن را نداشته باشید. عناصر دست ساز در برخی موارد برای پوست و سیاره ما بهتر از جایگزین‌های طبیعی هستند. برای مثال روغن‌های اساسى: نسخه طبیعی آنها باعث ایجاد خارش در پوست یا حتی واکنش‌های آلرژیک می شود. در مقابل، روغن‌های اساسی مصنوعی ما برای حساس ترین پوست‌ها نیز ظریف هستند و هیچ آسیبی به ما یا جهان نمی‌زنند.

 

ذات مراقبت از پوست

close-up-womans-shoulder

نیوآ، پیشرو در مراقبت مدرن از پوست، در زمینه کمک به مردم برای داشتن پوست سالم و زیبا بیش از یک قرن تجربه دارد. میلیون‌ها مشتری در سرتاسر جهان به محصولات ما اطمینان دارند و عاشق آنها هستند. ما همیشه سعی دارد بهترین تجربه مراقبت از پوست را رقم بزنیم و همواره فرمول‌های خودمان را توسعه و گسترش می‌دهیم. ما به مراقبت از پوستی باور داریم که نیازهای پوست ما برای سالم ماندن را ارائه می‌کند و هر چه را بصورت کامل اطمینان نداریم نادیده می‌گیرد.

 

"ما در عناصر خودمان بین مواد ""مهم"" و ""نشان‌ ويژه‌"" تمایز قائل می‌شویم. عناصر ""مهم"" قهرمان‌های روزمره لوازم آرایشی جهان هستند. آنها کارکردهای اساسی دارند و به محصولات ما کمک می‌کنند به بهترین و مطمئن ترین راه از پوست شما محافظت کنند. آنها به عنوان بافت ساز و امولسيون‌ كننده‌ محصولات ما را برای پوست ظریف و خوشایند و استفاده از آنها را آسان می‌کنند. همچنین به عنوان نگهدارنده محصولات نیوآ را تازه و برای استفاده طولانی مدت ایمن نگه می‌دارند.

عناصر ""نشان ویژه"" ابرقهرمان‌هایی هستند که مزایای خاصی به محصولات ما اضافه می‌کنند. برخی از عناصر ""نشان ویژه"" ما مثل Q10 از اکتشافات نیوآ هستند که در صنعت لوازم آرایشی جهان انقلاب کرده است. تمام آنها به محصولات ما کمک می‌کنند مراقبت بسیار خاصی از پوست را به همراه ارتقاء کارکرد طبیعی پوست ارائه کنند. نه بیشتر، نه کمتر."

 

close-up-skin-leaf-womans-face

people-going-through-field

"هر عنصری چه مهم چه نشان ویژه که در محصولات ما استفاده می‌شود چندین بار آزمایش میشود و فراتر از شرایط مورد نیاز قوانین است. برای اطمینان از اینکه تمام محصولات‌مان بالاترین استانداردها را داشته باشد این کار را می‌کنیم و به همین خاطر اعتماد شما به نیوآ قابل توجیه است.

دوست دارید درباره عناصر نیوآ بیشتر بدانید؟ عناصر و گروه های عناصر را بررسی کنید و چیستی، نوع عملکرد و دلیل استفاده نیوآ از آنها را مطالعه کنید."

 


عناصر نشان ویژه

با ابرقهرمان‌هایی که مراقبت از پوست نیوآ را بسیار خاص می‌کنند آشنا شوید! عناصر نشان ویژه ما مراقبت بیشتری از پوست شما می‌کنند. آنها از تعادل طبیعی پوست شما پشتیبانی و محافظت می‌کنند، با نشانه‌های آشکار پیری پوست مبارزه می‌کنند و اثربخشی محصولات ما را افزایش می‌دهند:
 
hand-in-cream-jar

یوسریت

"یوسریت چیست؟

یوسریت به نوعی اساس لوازم آرایشی مدرن و کل برند نیوآ می‌باشد. امولسیون کننده که بیش از یک قرن پیش کشف شده یکی از عناصر اصلی کرم نمادین نیوآ می‌باشد. یوسریت ترکیب بخشهای روغنی و آبکی محصولات آرایشی را ممکن می‌سازد و به عنوان پیوند عناصر روغنی و آبکی عمل می‌کند. یوسریت ماده مستخرج طبیعی است و از موم پشم درست شده است."

 

نیوآ q10

Q10

"Q10 چیست؟

كوانزيم‌ Q10 مولکولی است که بدن ما تولید می‌کند. برای متابولیسم انرژی سلول های ما حیاتی است. به عنوان انرژی دهنده به رشد سلولها، سالم ماندن و بازسازی آنها کمک می‌کند. Q10 همچنین آنتی اکسیدانی قوی است که با رادیکال های آزاد مبارزه می‌کند، مولکول های بسیار واکنشی که در سطوح بسیاری از جمله DNA، پروتئین و لیپید به سلول ها آسیب می‌زنند."

 

powder-close-up

کرآتین

"کرآتین چیست؟

کرآتین یک ترکیب ارگانیک است که در جگر، کلیه و پانکراس تولید می‌شود. نقش مهمی در تأمین انرژی اعضای ما دارد و مثل باتری عمل می‌کند که انرژی را محدود، منتقل و رها می‌کند."

 

close-up-almonds

روغن بادام شیرین

"روغن بادام شیرین چیست؟

روغن بادام شیرین از هسته بادام رسیده سرمادیده – میوه شیرین پوست کننده درخت بادام بدست می‌آید و سپس تصفیه می‌شود. چند قرن است این روغن طلایی دارای رایحه ملایم و شیرین و معطر در داروسازی و مراقبت از پوست استفاده شده است."

 


عناصر مهم

close-up-green-gel

ترکیب مواد فعال

جهت اطمینان از ترکیب عناصر مختلف و جذب به بهترین نحو در پوست (مثل آب و روغن)


 • امولسیون کننده‌ها
  • ترکیب های PEG
 • تثبیت کننده ها
  • BHA / BHT
 • حلال‌ها

cream-on-womans-face

بافت سازها

به منظور ایجاد ظاهر و حس خوشایند کرم، لوسیون یا ژل روی پوست شما.

 

 •  تغییردهنده روانه‌ شناختی
 • حلال ها
 • ماده مرواریدنماکننده
  • سیلیکون ها
 •  مات کننده‌ها

پاکسازها

برای زدودن آلاینده ها از پوست و یا لایه برداری

 

 • مواد فعال‌ در سطح‌
 • مواد لایه‌بردار

cream-tips-close-up

مراقبت آماده سازی

آماده سازی و ارائه اساسی ترین مراقبت در یک سطح pH ایده آل

 

 • نرم کننده‌ها
  • پارافین
 • مرطوب کننده‌ها
 • ماده آماده کننده
 • ماده خنثی کننده
  • آلومینیوم کلروهیدرات / ACH

woman-laughing

فیلترهای فرابنفش

محافظت از پوست در برابر اشعه های مضر خورشید

 

 • فیلتر فرابنفش ارگانیک
 • فیلتر فرابنفش معدنی
  • فیلتر فرابنفش دی اکسید تیتانیوم / رنگدانه های نانو

cherry-blossom-close-up

عطرها

برای داشتن ظاهر، بو یا رایحه (مراقبت از لب) خوب

 

 • رایحه‌ها

زن-استفاده-از-کرم-روی-صورت

نگهدارنده ها

نگهدارنده ها
برای تازه نگهداشتن محصولات و ایمن بودن آنها برای پوست

 • پارابن‌ها