سؤالاتی درباره مراقبت از لب دارید؟

پاسخ‌های پرسشهای متداول خود را اینجا پیدا کنید.

1. چرا لبهای من به مراقبت ویژه‌ای نیاز دارند؟ 
پوست روی لب بسیار حساس و ظریف است. لب‌های شما برای محافظت از خودشان در برابر آسیب‌های بیرونی تنها یک لایه نازک دارند. محصولات مراقبت از لب شرایط سالم پوست لب را حفظ می‌کنند. حفظ میزان رطوبت در سطح مناسب ضروری است. همچنین باید از لب‌ها در برابر اثرات خارجی مثل سرما، باد و اشعه فرابنفش مراقبت کرد. برای محافظت از لب‌ها، باید تمام طول روز مراقب آنها باشید نه فقط وقتی که از خانه بیرون می‌روید. بخصوص زمستان برای لب‌ها بسیار سخت است و آنها را بسرعت خشک می‌کند. همین امر در تابستان و وقتی در محیط‌های دارای تهویه (کولر) هستید نیز صادق است.

2. وقتی بطور مرتب از محصولات مراقبتی لب استفاده کنیم آیا خطر اعتیاد به آنها وجود دارد؟ 
هچ دلیل علمی ثابت نکرده که استفاده از محصولات مراقبتی لب باعث اعتیاد جسمانی خواهد شد. لیپیدهای بکاررفته بیرونی بر تولید درونزاد لیپید پوست اثری ندارند. با این حال، اگر تنها مقادیر کمی لیپید تولید شود، چندین بار استفاده از محصولات مراقبتی لب در طول روز ضروری خواهد بود، مخصوصاً در زمستان بدلیل دمای پایین و رطوبت کم هوا. لب‌های مرتب مراقبت شده نرم‌تر باقی خواهند ماند.

3. لب‌هاى تركيده‌ - چه کار می‌توانم بکنم؟ 
اگر لب‌های شما خشک و ترکیده می‌شوند، باید بلافاصله اقدام کنید. بهترین راه‌حل محصولی است که خشکی را کم کند و به مرمت لب‌ها و پشتیبانی از فرآیند ترمیم کمک کند. محصول مراقبتی لب لابلو دارای بالم لب های گوناگون بوده که  حداقل کمک اولیه لب‌های ترکیده است.

4. آیا لب‌ها نیز دچار آفتاب سوختگی می‌شوند؟

رنگدانه طبیعی پوست به تصفیه اشعه‌های خطرناک فرابنفس نور خورشید کمک می‌کند. متأسفانه پوست لب تقریباً هیچ ملانینی ندارد.  در نتیجه لب‌ها زیر نور مستقیم خورشید باید همیشه با محصولی که SPF دارد مراقبت شوند. برخی از محصولات مراقبت از لب لابلو دارای SPF15 هستند. اگر در ساحل یا کوهستان هستید عوامل محافظتی قوی‌تری را توصیه می‌کنیم. و فراموش نکنید: اشعه‌های فرابنفش در هوای ابری نیز بر لب‌های شما اثر می‌گذارند. محصول مراقبت از لب لابلو دارای ضدآفتاب SPF30 هستند.

سؤالات بیشتری دارید؟

لطفاً با استفاده از فرم ارتباط آنلاین با ما در تماس باشید.
product-stage-bg