رمز ضدپیری من؟ مراقبت با Q10!

ظاهر جوان خود را حفظ کنید چرا باید پیرتر به نظر برسید؟ با استفاده از محصولات مراقبتی ضدپیری Q10 می‌توانید از پیرشدن زودهنگام پوست خود پیشگیری کنید.

استفاده از محصولات Q10 برای مبارزه با چروک‌ها

پوست جوان و مرتب - چه کسی دوست ندارد؟ با این حال، پوست ما بسته به طبع ما و سلامت سبک زندگی ما، از فرد به فرد، به طرز متفاوتی، سریعتر یا آهسته‌تر، پیر می‌شود. محصولات نیوآ Q10 برای مبارزه با پیری در خدمت شما هستند.

واقعیات پشت ماجرای Q10

واقعیات پشت ماجرای Q10
کوآنزیم Q10 یا تنها Q10 بصورت طبیعی در بدن تولید می‌شود و سهم مهمی در عملکرد تمام سلول‌های بدن دارد. کوآنزیم، شبیه یک ویتامین در کل بدن موجود است و می‌تواند از فرآیندهای حیاتی بسیار زیادی پشتیبانی کند. Q10 برای تولید انرژی سلولی در میتوکندری، بسیار مهم است. همچنین بعنوان آنتی اکسیدان رادیکال‌های آزاد را در درون و بیرون سلول‌ها دفع می‌کند. رادیکال‌های آزاد پیرشدن پوست را تسریع می‌کنند و به سلول‌ها آسیب می‌زنند. علاوه بر این، Q10 در غشاءهای سلولی و لیپیدهای سطح پوست موجود است، و وظیفه مهم آنتی اکسیدان را نیز انجام می دهد. Q10 می‌تواند از آسیب‌های پوستی ناشی از اشعه فرابنفش پیشگیری کند.

نتیجۀ تحقیق نیوآ 
تمام محصولات نیوآ نتیجه ترکیبی از نوآوری پیشرفته و بیش از یک قرن توانمندی بایرزدورف در تحقیقات پوستی هستند. تیم تحقیقاتی نیوآ یک ربع قرن اثرات Q10 را مدام تحت نظر داشته است. دانشمندان ما بصورت گسترده نقش كوانزيم‌ Q10 را بر پوست انسان بررسی کرده‌اند و از سال 1998 تا کنون آن را در محصولات مراقبت از پوست به کار برده اند. محصولات Q10 امروزه در سرتاسر جهان مشتری دارد: ظروف کاسه ای نیوآ Q10 هر دو ثانیه یک بار فروخته می‌شود.
پوست نیازمند انرژی

پوست نیازمند انرژی و دفاع مناسب

کوانزيم‌ Q10 پوست برای تولید انرژی و محافظت پوست از اضطراب اکسیداسیونی ضروری است. با این حال، با گذر زمان نسبت Q10 در پوست ما کم می شود. محصولات ضدپیری دارای Q10 از پوست ما بصورت مؤثری حمایت می‌کنند.

Q10: اکتشافی علمی

  • دانشمند آمریکایی فردریک ال. کرین این کوانزيم را در سال 1957 کشف کرد. 
  • شیمیدان بریتانیایی پیتر دنیس میچل نحوه عملکرد کیوتن در درون سلول‌ها را کشف کرد. او در سال 1978 جایزه نوبل شیمی را برای کارش روی این مسئله دریافت کرد. 
  • دانشمندان بایرزدورف اولین نفراتی هستند که اثرات کیوتن  بر پوست را تحقیق کردند و از سال 1998 در محصولات مراقبتی پوست از آن استفاده کردند
كوانزيم‌ Q10

ویژگی‌های كوانزيم‌ Q10

دو عملکرد مهم كوانزيم‌ Q10 در بدن تولید انرژی و محافظت از سلول هاست.
تحقیقات Q10 ما برای پوست شما
تحقیقات Q10 ما برای پوست شما
بعد از کاربرد موضعی محصولات حاوی Q10، این کوآنزیم به لایه‌های بیرونی پوست نفوذ می کند. در نتیجه با مصرف منظم، عنصر ارزشمند Q10 به پوست عرضه می شود.
تحقیق
تحقیقات Q10 ما برای پوست شما
چندین دهه است دانشمندان ما در مرکز تحقیقات بایرزدورف هامبورگ معیارهایی جهانی را در زمینۀ توسعۀ کوانزيم‌ Q10 برای مراقبت از پوست تعیین کرده‌اند.
توسعۀ Q10
تحقیقات Q10 ما برای پوست شما
محققان نیوآ اولین افرادی بودند که Q10 را بعنوان یکی از عناصر محصولات مراقبت از پوست برای بازار انبوه استفاده کردند.

محصولات ضدچروک و ضدسلولیت دارای Q10 نیوآ

Q10، در مراقبت ضدپیری، مدتهای زیادی است بعنوان یکی از عناصر ارزشمند در محصولاتی مثل مجموعه نیوآ Q10 استفاده شده است.
Q10 برای مراقبت از صورت
ظاهر جوان‌تر: نه تنها در صورت

محصولات دارای Q10 نیوآ برای مراقبت از صورت شما

پوست صورت شما حساس است و تمام طول روز در معرض اثرات محیطی قرار دارد. به همین دلیل کرم روزانه مثل کرم روزانه انرژی ضدچروک نیوآ Q10 پلاس با عیار محافظت در برابر آفتاب 15ضروری است.

Q10 Hand Cream
ظاهر جوان‌تر: نه تنها در صورت

محصولات دارای Q10 نیوآ برای مراقبت از دستان شما

سن شما ابتدا در دستان شما مشخص می شود. از کرم مرطوب کننده دست مثل کرم دست ضدپیری نیوآ Q10 استفاده کنید. علائم ابتدایی پیری پوست را بصورت مؤثری پیشگیری می‌کند.
Q10 For Body Care
ظاهر جوان‌تر: نه تنها در صورت

محصولات دارای Q10 نیوآ برای مراقبت از بدن شما

با افزایش سن، پوست کل بدن سفتی و کشسانی خود را از دست می‌دهد. لوسیون بدن قوام‌دهنده نیوآ Q10 در صورت استفادۀ منظم تنها در دو هفته پوست را قوام می‌دهد!

product-stage-bg

سرم نیوآ Q10 پلاس

تیم تحقیقاتی نیوآ تخصص سال‌های زیاد و دانش تخصصی فوق‌العاده‌ای درباره Q10 در پوست دارد. با فرمول جدید و بسیار مؤثر سرم مروارید ضدچروک نیوآ Q10 پلاس شما هم می‌توانید از این اطلاعات بهره ببرید.
اثر ثبت‌شده
محصول نوآورانه سرم مروارید ضدچروک نیوآ Q10 پلاس  دارای بالاترین غلظت عنصر فعال خود پوست، یعنی Q10 در میان محصولات ضدچروک Q10 پلاس نیوآست. مرواریدهای فعال Q10 پلاس برای اولین بار در تاریخ نیوآ با هيدروژل ترکیب شده‌اند تا یک سرم ضدچروک بسیار مؤثر را بسازند. این فرمول منحصربفرد و ثبت شدۀ Q10، اسید هیالورونیک و کرآتین چروک‌ها را بصورت محسوس کاهش می‌دهد و از شکل گیری زودهنگام آنها پیشگیری می‌کند. برای داشتن پوستی صاف‌تر و جوانتر و ظاهری زیباتر.

همیشه شاداب: با پمپ
قدرت ضدچروک فرمول سرم با هر بار استفاده دوباره فعال می شود. با فشار بر پمپ، مروارید‌های کوچک از مسیر نوک پخش‌گر بیرون می‌آیند و با هیدروژل در یک سرم بسیار مؤثر ترکیب می شوند که روی پوست جذب می شود. بهترین کار این است که سرم مروارید ضدچروک نیوآ Q10 پلاس را هر روز صبح و عصر روی صورت بمالید. همچنین بعنوان بنیان آرایش ایده آل هستند زیرا ظاهر پوست را صاف و زیبا می کنند.
کرم ضدچروک Q10

طولانی‌تر جوان بمانید!

برای خیلی بهترکردن عادت ضدچروک روزانه خود، خودتان هم فعالیت بدنی داشته باشید. با تغذیه صحیح، کمی تمرین و خواب سالم و کافی، به پوست خود کمک خواهید کرد مدت طولانی‌تری سفت و جوان بماند.
تمرین
نحوۀ حفظ تناسب بدن و پوست برای مدت بیشتر

کمی تمرین کنید

با کمی تمرین، بافت گردش خون بهتری دریافت می کند و این امر در پوست شما هم مشهود می شود. و دستگاه ایمنی شما هم تقویت می‌شود.  برای انجام این کار، نیازی نیست تمرين صورى انجام دهید. بجای آسانسور از پله استفاده کنید – پوست شما به‌خاطر این کار از شما تشکر خواهد کرد.
خوردن
نحوۀ حفظ تناسب بدن و پوست برای مدت بیشتر

مراقب غذاهایی که می‌خورید باشید

کلسیم، آهن و ویتامین ث از نشانه‌های پیری پوست پیشگیری می‌کنند. به همین دلیل باید سبزیجات، ماهی و حبوبات فراوانی در فهرست غذایی شما باشد.
خواب سالم
نحوۀ حفظ تناسب بدن و پوست برای مدت بیشتر

خواب خوب

داشتن خواب کافی باعث می‌شود سلول‌های پوست شما هشیار باشند. وقتی می‌خوابیم، بدن ما برنامه‌های بازسازی مختلف خود را فعال می کند. 7 تا 8 ساعت در شب بخوابید. پوستی شاداب و زیبا پاداش شما خواهد بود.