nivea-honesty-transparency-header-image

صداقت و شفافیت

ما عاشق این واقعیت هستیم که محصولات ما بر زندگانی افراد مختلفی در سرتاسر دنیا اثر می‌گذارد. و از مسئولیت همراه آن نیز مطلع هستیم. این آگاهی در هسته همه کارهای ما قرار دارد و مشوق باورها و ارزشهای ماست.
 
hands-together-lying-on-ground-together

hands-going-through-open-field

ارزشهای ما در نظام نامه اخلاقی ما، تعهدات زیست محیطی و اجتماعی ما و موضع ما نسبت به آزمایش بر حیوانات بازتاب می شود. این ارزشها در تحقیقات پرشور ما برای رسیدن به عناصر و فرمولهای بهتر، ایمن تر و پایداتر نمایان هستند. و نیروی محرکه پروژه های مشترک ما با تمامی شرکای‌مان هستند.

تمام اطلاعات و واقعیات عمیق مربوط به مراقبت از پوست نیوآ و اینکه چطور به مسئولیت‌های‌مان احترام می‌گذاریم را اینجا کشف کنید. با ارزشهای ما شریک شوید!

 

نیوآ مراقب است

footprints-on-beach-people-laughing-together

مردم سرتاسر دنیا به محصولات نیوآ اعتماد دارند و ما هر کاری می‌کنیم تا این اعتماد را حفظ کنیم. فلسفه ما در دو کلمه خلاصه می‌شود: نیوآ مراقب است. ما مراقب سلامتی و ایمنی پوست شما هستیم. به همین دلیل است هر عنصری برای محصولاتمان انتخاب می‌کنیم باید معیارهای ایمنی شرایط مورد نیاز قوانین را داشته باشد یا فراتر از آنها باشد. فرمول‌های مراقبت از پوست ما برای محافظت و تقویت کارکردهای طبیعی پوست شما نوشته شده اند. و آرزوی ما این است که برای اجرای این هدف تنها از عناصر بسیار کمی استفاده کنیم.

 

close-up-cut-aloe-vera

نیوآ نیز مراقب سیاره ماست و به آن احترام می‌گذارد. ما پیوسته روشهای بهتر و پایدارتر را برای فرمول نویسی و تولید محصولات مراقبت از پوست تحقیق می‌کنیم و چند دهه است که به انجام این کار مشغول هستیم. ما به عنوان یکی از قدیمی ترین برندهای مراقبت از پوست، از دریای تجربه و تخصص خود برای ارتقاء پایداری در صنعت خودمان استفاده می‌کنیم. ما از آزمایش بر حیوانات برای محصولات آرایشی یا عناصر آنها یا آموزش آنها استفاده نمی‌کنیم مگر اینکه قانون آن را اجباری کرده باشد. آزمایش‌های حیوانات برای محصولات آرایشی از سال 2004 و برای تمام عناصر این محصولات از 2013 در اتحادیه اروپا ممنوع شده است. طبعاً، بایرسدورف این قانون را رعایت می‌کند و مدت زیادی است که، با اجازه قانون، از آزمایش بر حیوانات در سرتاسر جهان خودداری می‌کند. ما بیش از 35 سال است نسبت به توسعه و پذیرش بین المللی روشهای آزمایش جایگزین متعهد بوده ایم. اراده ما برای غیرضروری کردن آزمایش بر حیوانات در مقیاس جهانی بخشی از همین تعهد است.

 

نیوآ فراتر از یک برند است. نیوآ همه ماست – هر کسی که سعی دارد مراقبت از پوست ما را بهتر بکند. همگی ثابت کردیم با روش خودمان مراقب سیاره خودمان هستیم. برخی از ما به نوآوری های داوطلبانه مثل کاشت درخت در سرتاسر دنیا پیوستیم. بسیاری از ما برای سفرهای روزانه خود از دوچرخه یا ماشین استفاده می‌کنیم. ما به عنوان یک سازمان، تا جای ممکن از سفرهای تجاری خودداری می‌کنیم و در عوض کنفرانس های تلفنی و ویدیویی را انتخاب می‌کنیم. ما به تدریج اثرات زیست محیطی خودمان را حذف می‌کنیم!

 

plant-planting-bicycle-riding


woman-kissing-bunny

تعهد ما نسبت به آزمایش بر حیوانات

نیوآ، از کارکردهای طبیعی پوست ما تا تمام موجودات سیاره، به طبیعت احترام می‌گذارد. 

سالهای زیادی است که بصورت فعالانه در زمینه توسعه روشهای جایگزین آزمایش سرمایه گذاری می‌کنیم تا بتوانیم سازگاری و اثربخشی خوب محصولات نیوآ را ثابت کنیم. تلاش خود برای یافتن جایگزین‌های بهتر که جایگزین آزمایش بر حیوانات شود را ادامه می‌دهیم.

نیوآ، یکی از پیشروان تحقیقات آرایشی، سابقه ای طولانی در همکاری با بیش از 50 شریک در سرتاسر دنیا دارد و در زمینه رویکردهای آزمایشی جایگزین و بدون ستم برای ارزیابی ایمن خطر سرمایه گذاری می‌کند. پیشرفت‌های مهمی در 35 سال گذشته در زمینه توسعه روشهای جایگزین جدید بدست آمده است. برخی از این روش‌ها توسط OECD پذیرش بین المللی بدست آورده و توسعه روشهای بیشتر نیز در دست اقدام است. برای مثال، بایرسدورف توسعه فناوری‌های ""اندام روی تراشه"" را تقویت می‌کند. این سیستم‌ها چندین سلول انسانی و انواع بافت را ادغام می‌کردند و بیولوژی انسان را در مقیاسی کوچک بازسازی می‌کردند تا امکان ارزیابی اثرات احتمالی بر بدن انسان در محیط آزمایشگاه بیشتر شود و نهایتاً تولید محصولات ایمن تضمین شود. 

برای پذیرش روشهای آزمایش جایگزین در مقیاسی جهانی تلاش می کنیم. برخی کشورها مثل چین همچنان برای برخی از مقوله های محصولات آرایشی به آزمایش بر حیوانات نیاز دارند. هدف ما این است که مسئولان چینی را مجاب کنیم این آزمایش‌ها غیرضروری هستند و می‌توان آنها را بدون به خطر انداختن ایمنی مشتری با روشهای جایگزین عوض کرد.

 


نظام نامه اخلاقی

تبلیغ ارزشهای ما

نیوآ، به عنوان یک برند جهانی با تأمین کنندگان محلی سرتاسر دنیا همکاری می‌کند. برای اینکه مطمئن شویم تمام جنبه های زنجیره تأمین و تولید ما با ارزشهای ما همراستاست، نظام نامه اخلاقی درست کردیم که راهنمای تمامی تأمین کنندگان ماست. نظام نامه اخلاقی ما که بر اساس اعلامیه جهانی حقوق بشر، معاهده های سازمان بین المللی کار و رهنمودهای OECD برای کسب‌وکارهای چندملیتی است، معیارهای اخلاقی و پایداری را برای تأمین کنندگان ما تعیین می‌کند. 

 

farmer-walking-through-field

قبل از موافقت برای کار با یک تأمین کننده، باید به نظام نامه اخلاقی ما متعهد شود. این اولین قدم است. ما همچنین سیستم نظارت، مميزى و پشتیبانی برای کمک به تأمین کنندگان در رعایت معیارهای نیوآ داریم و بررسی می‌کنیم این مورد رعایت شود. پایگاه‌های همکاری که به تأمین کنندگان اجازه می‌دهد بهترین اقدامات را در میان بگذارند و برای پایدارتر کردن تولیدات با ما همکاری کنند این مورد را در بر می‌گیرد.

 

close-up-wheat-stalk-hand-shaking