کرم ضدآفتاب مناسب

تابستان، آفتاب، کرم ضدآفتاب: روش سالم لذت‌بردن

هر جا و هر زمانی حمام آفتاب بگیرید - با کرم ضدآفتاب مناسب مطمئن باشید که بطور کامل تحت محافظت هستید. دانستن نیازهای پوست‌تان به شما کمک می‌کند تابستان و زیر نور آفتاب ایمن باشید.

نیوآ سان کرم مطمئن است

محافظت و مراقبت

ما محصولاتی را تولید کرده‌ایم که محافظتی مطمئن و بهترین مراقبت را برای پوست شما ارائه می‌دهند - نیازهای پوست شما بسیار مهم است. محصولات ضدآفتاب نیوآ هم بسیار کارآمد هستند و هم استفادۀ آنها خوشایند است. نحوه استفاده درست از کرم ضدآفتاب و روش لذت بردن از آفتاب بدون در خطر بودن را به شما نشان خواهیم داد
 
آفتاب بدون خطر

محافظت مناسب

 

تمام محصولات ضدآفتاب نیوآ دارای نور پايدار یعنی محافظت در برابر نور هستند. اگر از محصولات ضدآفتاب مناسب استفاده کنید، حتی در زیر نور آفتاب شدید هم، سد محافظتی طبیعی پوست در برابر اشعه‌های فرابنفش از شما محافظت خواهد کرد. 
از آنجایی که کرم در برخورد با شن، آب، حوله یا عرق ساییده می‌شود، بهتر است هر دو ساعت یکبار دوباره از آن استفاده کنید.
 
آفتاب بدون خطر

کرم آفتاب: نحوه استفاده صحیح

فیلتر محافظت در برابر آفتاب (SPF) به چه معناست؟

زمان محافظت ذاتی پوست میزان مدتی است که پوست قبل از سوختن می‌تواند در معرض آفتاب باشد. مدت زمان دوام سد محافظتی طبیعی پوست بدون کرم ضدآفتاب به نوع پوست شما بستگی دارد و بین 5 تا 30 دقیقه طول می‌کشد. اگر زمان محافظت طبیعی پوست را با عیار محافظت در برابر آفتاب کرم ضدآفتاب چند برابر کنید، می‌توانید مدت زمانی را حساب کنید که بدون نگرانی می‌توانید زیر نور آفتاب باشید.
 

کرم آفتاب باید ضدآب باشد

 محصولات ضدآفتاب ضدآب نیوآ سان مطابق روش استاندارد بین المللی (COLIPA method 2005) آزمایش شده اند. 

  • برای مثال، بعد از دو بیست-دقیقه شنا در آب، کرم‌های ضدآفتاب همچنان حداقل 50 درصد عیار محافظت در برابر آفتاب اولیه خود را حفظ می‌کنند.
  • محصولات ما با برچسب "ضدآب مضاعف" دو برابر مؤثرتر هستند (4 تا 20 دقیقه).
  • محصولات شنا و بازی "ضدآب مضاف بادوام" ما برای کودکان حداقل 50 درصد عیار محافظت در برابر آفتاب اولیه را بعد از 120 دقیقه بازی ارائه می‌کنند.
     

استفاده صحیح از کرم ضدآفتاب: نحوه انجام آن

استفاده از میزان صحیح محصولات ضدآفتاب برای ایمنی و محافظت کامل پوست شما ضروری است. بنابراین نیوآ سان یک قانون کلی ساده طراحی کرده: 
• مقدار مورد نیاز، برای کودکان 3 تا 5 سال یک خط شیر ضدآفتاب، به طول یک تا یک و نیم برابر انگشتان وسط (برای مثال لوسیون ضدآفتاب مرطوب کننده نیوآ سان کیدز) یا 5 تا 6 اسپری از اسپری ضدآفتاب نیوآ. 
• برای کودکان 6 تا 10 سال یک خط، به طول یک و نیم تا دو انگشت وسط یا 7 تا 10 اسپری اسپری ضدآفتاب مرطوب کننده نیوآ سان کیدز). 
• برای کودکان بزرگ‌تر و بزرگسالان یک خط کرم ضدآفتاب از مچ دست تا انتهای انگشت وسط یا 15 اسپری. 

 
بهتر است یک دز برای بازو و گلو، صورت و ناحیه گردن، و دو برابر مقدار مناسب برای کمر، شکم و هر پا استفاده شود. و، برای کودکان تا پنج سال، دو برابر مقدار برای صورت، گردن و گلو استفاده شود، چون سر بچه‌های خردسال بصورت نسبی بزرگ است. بسیار مهم: از همان ابتدا، یک لایه محافظتی جدید را با کرم بمالید.
 

استفاده عالی

ضدآفتاب باید هر دو ساعت و همیشه بعد از حمام آفتاب دوباره استفاده شود، چون کرم ضدآفتاب با عرق، آب و بازی ناپدید می‌شود. اما مراقب باشید، استفاده مجدد کرم ضدآفتاب بدین معنا نیست که میزان محافظت در برابر خورشید دوباره آغاز می‌شود، استفاده مجدد کرم بدین معناست که دوره محافظتی طبیعی پوست حفظ شده است. بسیار مهم: مقدار درست را استفاده کنید. این تنها روشی است که عامل محافظت در برابر آفتاب بدست خواهد آمد. همچنین باید از ابتدا مطمئن شوید که عیار محافظت در برابر آفتابی را انتخاب کنید که در تمام طول روز از پوست شما محافظت کند.
 
Soles
وقتی کرم ضدآفتاب استفاده می‌کنید، قسمت‌هایی که به‌سختی در دسترس هستند مثل نرمه‌ى گوش و کف پا را فراموش نکنید.
 
تحمل پوست
سیستم محافظت بسیار مؤثر UVA/UVB، ضدآب، محافظت سریع بعد از استفاده، سازگاری با پوست با علم تخصصی پوست تأیید شده است.
 

کرم آفتاب - اطلاعات ضروری

محافظت آنی یعنی چه؟

تمام محصولات ضدآفتاب نیوآ سان، بلافاصله بعد از استفاده، محافظت آنی در برابر آفتاب سوختگی و پیری زودرس ارائه می‌دهند. “محافظت آنی” به این معناست که محافظت UVA و UVB  بلافاصله بعد از استفاده تضمین شده و اینکه نیازی نیست زمانی بگذرد تا کار آن آغاز شود و بعد از پوست محافظت کند. بعد از مالیدن کرم ضدآفتاب بلافاصله از آفتاب لذت ببرید. با این وجود باید حتماً کرم را قبل از بیرون رفتن استفاده کنید، چون در مسیر راه تا ساحل در معرض اشعه‌های فرابنفش بسیار زیادی قرار خواهید داشت.
 

آیا می‌توانم مدت محافظت آفتاب را با "مصرف بیشتر" کرم ضدآفتاب طولانی‌تر کنم؟

اثر محافظتی بیشتر نخواهد شد. بعد از انتخاب عیار محافظت در برابر آفتاب (SPF)، مشخص خواهد شد که چه زمانی را بدون آسیب زدن به پوست خود می‌توانید زیر نور آفتاب باشید. استفادۀ مجدد کرم (بعد از خشک شدن، شناکردن و غیره) به حفظ میزان مطلوب محافظت کمک می‌کند اما آن را افزایش نمی‌دهد.
 
product-stage-bg