تاریخ مراقبت از پوست

داستان موفقیت تمام‌نشدنی مراقبت از پوست نیوآ را کشف کنید برخی محصولات می‌آیند و می‌روند ولی بقیه در میان چند نسل محبوب می‌مانند. تاریخ مراقبت از پوست را کشف کنید و ببینید کرم نیوآ چطور با محافظت و مراقبت مترادف شد.

تاریخ مراقبت از پوست را کشف کنید

عادات مراقبت از پوست ما چقدر در طول زمان تغییر کرده است؟ منشأ مراقبت از پوست را کشف کنید و ببینید چطور در سرتاسر جهان منتشر شد.

کشف مراقبت از پوست

زنان قرن‌ها از محصولات مراقبتی پوست استفاده کرده اند. اما عادات مراقبتی در این سالها و در قاره های مختلف تغییرات زیادی داشته است. قرن بیستم عصر طلایی محصولات مراقبت از پوست را اعلام کرده است؛ دوره‌ای که این محصولات در دسترس تمام زنان، نه فقط ثروتمندان، قرار گرفت.

در جهان امروز مراقبت از پوست، مدها می‌آیند و می‌روند. برای مثال، دهۀ 20 میلادی کلاً دربارۀ محصولاتی بود که رخساری جوان را رقم می‌زدند. این بخشی از حس سرزندۀ زمانه بود که توسط زنان اطوارى رقم می خورد.

دهۀ 60 میلادی با عرضۀ محصولات مراقبت از پوست چندمرحله‌ای- پاک‌کننده، تونر و مرطوب کننده، روبرو شد که امروز همه می‌شناسند. در دهۀ 90 میلادی، ویتامین‌ها برای کمک به کاهش نشانه های پیری در فرمول‌هایی عرضه می شدند.
آلوئه ورا

مراقبت از پوست تمام سنین

در قرن 16 و 17 میلادی، محصولات طبیعی برای مراقبت از پوست و مواد آرایشی استفاده می شد. برای مثال، گیاهان دارویی، الکل و گیاهان برای ساختن تونر، مرهم و پماد و به منظور رفع مریضی پوستی استفاده می شدند. در آن زمان، صابون کاستیل مخصوص طبقه‌های بالاتر جامعه بود.
اقدامات-قدیمی-مراقبت از پوست-در-مصر

مراقبت از پوست در سرتاسر جهان

علاقۀ زنان به مراقبت از پوست در سرتاسر جهان و طی چند قرن قابل پییگیری است. مثلاً مصریان از روغن‌های اساسی برای تولید کرم های ضدچروک خودشان استفاده می کردند. در دورۀ رومی‌ها، اسکراب‌های صورت دارای عناصر طبیعی مثل دانه‌ها و عسل برای تسکین پوست بسیار محبوب بودند.

داستان نیوآ - تاریخ مراقبت از پوست

نیوآ بیش از 100 سال دوستی آشنا برای خانواده‌ها بوده، و با خلوص، سادگی و عناصر منتخب دقیق از ایشان پشتیبانی کرده است.
رایحه-نیوآ

معرفی کرم نیوآ

همه آن قوطی آبی، کرم سفید و رایحه بى‌نظير آن را می شناسند. در واقع، این کرم بخاطر ویژگی‌های رطوبت رسانی خود و رایحه واقعاً منحصربفردش که با محافظت، مراقبت، اعتماد و شادی مترادف شده، در سرتاسر جهان محبوب چند نسل بوده است.

قصه نیوآ مراقبت از پوست

نیوآ در سال 1890 تأسیس شد، وقتی دکتر تروپلویتز، شیمیدان آزمایشگاهی برای آماده سازی درمان‌های پوستی در هامبورگ خریداری کرد. در اینجا بود که تروپلویتز به همراه پروفسور پائول گرسون اونا، مشاور علمی و متخصص‌ امراض‌ پوست‌ همکاری کردند و اولین امولسیون آب در روغن را اختراع کردند.

آنها یک اساس پماد جدید بنام یوسریت ® را کشف کردند.  این موم در پشم گوسفند یافته شد که بعنوان امولسیون کننده عمل می کند. روغن و آب، با این پماد، می‌توانستند برای اولین بار در یک اساس کرم ثابت و سفید مانند برف ترکیب شوند. قبلاً، امولسیون‌ها به تغییرات درجه حرارت واکنش نشان می‌دادند و در بخش‌های مجزای آب و روغن جدا می شدند. 

کرم حاصل با فرمول لیپیدها، روغن ها و رایحه منحصربفرد خود در سال 1911 تولید شد. این محصول آغاز تاریخ برندی بى‌سابقه را اعلام کرد.

اثر نیوآ کرم

نیوآ کرم بعد از اولین عرضه، موج‌های زیادی ایجاد کرد — نه تنها در چارچوب محصولی نوآورانه بلکه بخاطر بسته بندی آن.

این کرم با استفاده دستگاه مخصوص بسته بندی در قوطی‌های آلومینیومی یک لحظه تاریخی را رقم زد که یک نقطۀ عطف در مواد آرایشی بهداشتی مدرن بود. 

پس عجیب نبود که این کرم سفید مثل برف به سرعت موفق شد. این فرمول برای لوسیون بدن، کرم صورت و دستان و همچنین مراقبت از پوست کودکان نیز استفاده شد، زیرا بسیار لطیف بود. قبل از تولید نیوآ کرم در سال 1911، تنها گزینه موجود آب، صابون و پودر بود.

سه سال بعد، نیوآ کرم در 34 کشور فروخته می شد. امروزه، همچنان از محصولات پرفروش نیوآست و بیش از 15 میلیارد قوطی از اولین عرضۀ آن فروخته شده است.

آیا می‌دانستید ...؟

  • سایر کرم‌های نیوآ مثل نیوآ کرم فراگیر و چندکاربردی نیستند.
  • نیوآ کرم با ارائۀ لایه محافظتی برای پوست از آن در برابر اثرات آب‌وهوای سرد محافظت می کند.
  • رم با ارائۀ لایه محافظتی برای پوست از آن در برابر اثرات آب‌وهوای سرد محافظت می کند.
  • نیوآ کرم بعنوان کرم دست، محصول مراقبت از صورت، لوسیون بدن و حتی مراقبت از لب هاعمل می کند.
  • نیوآ کرم تنها یک کرم معمولی نیست — بهترین دوست و نگهبان پوست شماست.
background

با نیوآ از فرق سر تا انگشت پای خود را رطوبت رسانی و محافظت کنید.