لوسیون جذب سریع برای صبح‌های پرمشغله

سریع آغازکردن عادت صبحگاهی اغلب افراد کارهای زیادی را در صبح خود می‌گنجانند، ولی زمان می‌تواند برای آنها بهتر باشد. عادت صبحگاهی خود را تغییر دهید تا کارآمدتر شود.

صرفه‌جویی در زمان صبح

با تمرکز بر آماده سازی در شب قبل، عادت صبحگاهی خود را پیشرفته کنید.
زن-جوان-لباس-می‌پوشد

آماده‌سازی کلید موفقیت

آماده سازی، مثل آماده‌کردن لباس یا ناهار روز بعدتان، کلید داشتن صبحی ملایم و بدون اضطراب است. بخاطر عدم‌برنامه‌ریزی دچار کمبود زمان نشوید.

عادت صبحگاهی: نحوۀ صرفه‌جویی در زمان

صبح معمولاً به سراسیمگی، اضطراب و هیاهو مشهور است، مخصوصاً اگر قرار باشد یک خانواده را آماده کنید. با این حال، این امر مشکل نیست. 

با کارآمدکردن عادت خود، صبح خود را کنترل کنید و دقایق ارزشمند خواب خود را ذخیره کنید. سعی کنید از شب قبل امور را سامان‌دهی کنید و تنها انجام مسائل ضروری را برای زمان بیداری بگذارید. اگر کارهایی مثل بسته‌بندی کیف برای رفتن به محل کار، شستن مو یا بیرون گذاشتن آشغال‌ها را شب قبل انجام دهید، صبح بخاطر انجام این کارها سپاسگزار خواهید بود.

صبح باید زمان خود را هوشمندانه برنامه‌ریزی کنید و آن برنامه را رعایت کنید. یک زمان برای دوش تخصیص دهید تا وسوسۀ آب گرم شما را از برنامه عقب نیندازد، وقتی صبحانه می‌خورید حواس‌تان به ساعت باشد و در زمانی منطقی از در خارج شوید. داشتن رویکردی منطقی در زمان‌بندی باعث می‌شود با صبح‌های پراضطراب خداحافظی کنید.


صبح خود را کنترل کنید

با چند فن و نکته ساده، عادت صبحگاهی خود را کارآمدتر کنید.
زیبای-جوان-زیر-دوش
رهنمود مرحله به مرحله عادت صبحگاهی

دوش انرژی بخش

آغاز روز با دوش انرژی بخش روشی عالی برای بیدارکردن بدن و ذهن است. سعی کنید از ژل دوش دارای رایحه شاداب و نیروبخش مثل ژل دوش نیوآ پاورفروت ریفرش استفاده کنید. نکته مفید دیگر مسواک زدن زیر دوش است تا بتوانید دو کار را در یک مرحله انجام دهید.
زن-جوان-مرطوب‌کردن-در-حمام
رهنمود مرحله به مرحله عادت صبحگاهی

پوست خود را مرطوب کنید

از مرطوب کننده جذب سریع مثل لوسیون بدن آبرسانی نیوآ اکسپرس استفاده کنید تا بتوانید ظرف چند ثانیه لباس بپوشید و ادامه عادت خود را انجام دهید.

صورت-جوان-زیبا
رهنمود مرحله به مرحله عادت صبحگاهی

عادت زیبایی صبحگاهی

زیبایی صبح شما و برنامه مراقبت از پوست مختص شماست، اما راه‌هایی برای صرفه جویی در زمان وجود دارد. از محصولات آرایشی چندمنظوره مثل رژ لب و رژ گونه استفاده کنید، یا اگر واقعاً عجله دارید، رژ لب را در کیف خود بگذارید تا بتوانید بعداً از آن استفاده کنید - همیشه فرصت وجود دارد! 
زن-آماده‌کردن-سالاد-با-میوه-و-سبزیجات
رهنمود مرحله به مرحله عادت صبحگاهی

یک صبحانه مفصل بخورید

صبحانه مهمترین وعده غذایی است و با عناصر مغذی و انرژی به بدن سوخت‌رسانی می‌کند تا بتوانید از پس صبح پرمشغله خود بربیایید. شب قبل هر چه را می‌توانید آماده کنید و حتماً برای یک صبحانه آرام زمان کافی اختصاص دهید.
کلیدهای-خود-را-فراموش-نکنید
رهنمود مرحله به مرحله عادت صبحگاهی

از در بیرون بروید

آماده‌سازی نهایی قبل از بیرون رفتن اغلب شامل برداشتن وسایل لازم دقیقه آخری و پیداکردن کلیدهاست. برای بی‌اضطراب شدن این لحظات پایانی، سعی کنید موارد کاری خود را پیشتر آماده کنید و همیشه کلیدهای خود را در محلی مخصوص و به‌یادماندنی بگذارید.

نکاتی برای راحت‌تر کردن از تختخواب بیرون آمدن

  • از زدن دکمه چرت خودداری کنید - این دقایق کوتاه تنها زمان شما را کمتر خواهند کرد.
  • بعد از اینکه بیدار شدید سریع یک لیوان آب بنوشید تا خروجی انرژی شما تقویت شود.
  • مقداری موسیقی مطلوب پخش کنید تا مغزتان بیدار شود.
  • شب قبل قهوه‌ساز را آماده کنید، تا وقتی بیدار می‌شوید آماده به کار باشد.
  • در زمستان، دقت کنید حتماً بخاری زودتر روشن شود تا اتاق گرم شود.

رطوبت‌رسانی زیر دوش: مرطوب کننده بدن زیردوش نیوآ

به‌دنبال روشی راحت‌تر برای رطوبت رسانی صبحگاهی هستید؟ کافی است "شیر بدن مغذی زیردوش نیوآ را طی دوش خود استفاده کنید و بلافاصله بشورید تا پوستی نرم و ابریشمی داشته باشید. مرطوب‌کننده زیردوش سریع جذب می‌شود، بنابراین می‌توانید سریع حاضر شوید و روز خود را ادامه دهید.
background