سؤالات مربوط به حمام. دوش یا صابون؟

پاسخ‌های پرسشهای متداول خود را اینجا پیدا کنید.

1. آیا دوش گرفتن یا حمام کردن خیلی زیاد برای پوست من مضر است؟ 
تمام محصولات پاکسازی بدن نیوآ دارای ترکیب مخصوصی از عناصر هستند که حسی راحت به پوست می‌دهند و در پیشگیری از کاهش رطوبت پوست کمک می‌کنند. دوش گرفتن یا حمام کردن پوست را آسیب نمی‌زند. به هر صورت، بسته به نوع پوست و کیفیت و دمای آب، متخصصان پوست دوش گرفتن یا حمام کردن بیش از دو بار در روز را توصیه نمی‌کنند تا تعادل خود پوست حفظ شود. افراد دارای انواع پوست حساس و خشک نیز باید به واکنش پوست خود توجه کنند تا بتوانند محدودیت دوش و حمام شخصی خود را تعیین کنند.

2. از کجا بفهمم چه محصولی برای من خوب است؟
انتخاب محصول پاک‌کننده بدن نیوآ مناسب برای شما با تعریف نیازها و خواسته‌های شما و سپس ترکیب آنها با رایحه‌های محبوب و حال کلی مورد نظرتان آغاز می‌شود! محصولات کرم دوش را می‌توان به ژل‌های مراقبتی کرم دوش نیوآ، محصولات همراه مراقبت کامل برای زندگی روزمره شما و ژل‌های پرورش دهنده کرم دوش نیوآ تقسیم کرد که با رایحه‌های مخصوصی لحظات لذت‎بخشی را می‌دهند و "لحظات خواستی من" را به همراه مراقبت تضمین می‌کنند. اگر بدنبال حس تازگی هستید ژل‌های شفاف دوش محصولات مناسبی برای شما هستند. فرمول‌های شفاف و حبه‌دار، تازگی و مراقبت را بدلیل روغن حاوی حبه ترکیب می‌کند. اگر حمام کردن را ترجیح می‌دهید، کرم مراقبتی حمام نیوآ با رایحه اصیل نیوآ و عناصر مراقبتی اصلی خود می‌تواند انتخاب شما باشد. همچنین برای نیازهای خاص‌تر (کنده شدن پوست، پوست بسیار خشک یا حساس)، پاک‌کننده بدن نیوآ محصول مناسبی را ارائه می‌کند. بعد از این همه تنها مسئله شما انتخاب محبوب‌ترین رایحه به انتخاب خودتان است.

3. محصولات تمیزکننده بدن نیوآ چه مراقبت مضاعفی از پوست من می‌کنند؟
برای تضمین بهترین مراقبت، محصولات پاک‌کننده بدن نیوآ مواد فعال‌ در سطح‌ بسیار ظریفی دارد و سازگاری پوستی آن توسط متخصصان پوست تأیید شده است. بیشتر محصولات دارای pH پوست خنثی هستند. علاوه بر این، محصولات بسیار زیادی برای برطرف کردن نیازهای انواع پوست‌های خشک‌تر نیز ساخته شده‌اند مثل کرم دوش تاچ سوپریم نیوآ دارای کره روغن قلم و روغن ماکادمیا یا کرم مراقبتی دوش نیوآ دارای روغن‌ها و پرو-ویتامین کرم اصل نیوآ.  فرمول‌های بسیار حساس برای پوست بسیار حساس بصورت تکمیلی ساخته شده‌اند تا مراقبت و پاکسازی نرم سفارشی را مثل دوش بالانس سنسیتیو نیوآ، حاوی عصاره طبیعی بابونه و بیسابولول و رایحه‌ای مدرن و ملایم، تضمین کنند.

4.  وقتی اطلاعاتی روی برچسب نیست چه مقدار از محصولات حمام باید استفاده شود؟
"مقدار" کمی (حداکثر 30 میلی لیتر) در آب کافی است، اما محصول را می‌توان بسته به غلظت موردنیاز (مقدار کف) محصول تقسیم کرد.

5. آیا می‌توانم از محصول تمیزکننده بدن برای موهای خودم هم استفاده کنم؟ 
بله، محصولات دوش نیوآ بطور کلی برای مو نیز قابل استفاده هستند، مثلاً محصولات دوش مردانه نیوآ بدن، صورت و مو را تمیز می‌کنند. عملکرد خوب آنها بر مو در آزمایش‌های استفاده از محصول توسط مردان تأیید شده است. با این حال باید اشاره کرد تمام محصولات پاکسازی بدن نیوآ اساساً برای برطرف کردن نیازهای پوست شما ساخته شده اند.
برای مراقبت بهتر از موی خود، مجموعه گسترده شامپوهای مراقبتی موی نیوآ را به شما توصیه می‌کنیم که محصولات شامپوی متفاوتی را سازگار با انواع مختلف ما عرضه می‌کند. موی بلندتر، رنگی و یا آسیب‌دیده به مراقبت ویژه و در نتیجه عناصر مخصوص نیاز دارد. در چنین مواردی، مثلاً شامپو مرمت کننده اینتس نیوآ، شامپو محافظتی و مراقبتی رنگی نیوآ یا شامپو براق کننده دیاموند نیوآ را توصیه می‌کنیم.

6. کدام محصولات پاک‌کننده بدن نیوآ برای پوست حساس در دوران بارداری بهترین سازگاری را دارد؟

بارداری ویژگی‌های پوست شما را موقتاً تغییر می‌دهد چون هورمون‌ها بر تعادل آب بدن تأثیر می‌گذارند و حدود پوست شما دچار تنش خواهد شد. اکنون، پوست شما باید بهترین عملکرد را بدست آورد. سطوح بالاتر هورمون‌ها و تنش کشیدگی پوست نیز باعث ایجاد حس خشکی در پوست شما می‌شود. از زیاد دوش گرفتن در آب بسیار گرم خودداری کنید چون این کار به خشک شدن پوست کمک می‌کند. در عوض، حس مراقبت محصولات پاکسازی بدن نیوآ مثل کرم دوش مراقبتی نیوآ، کرم دوش نرم نیوآ یا دوش بالانس سنسیتیو نیوآ بسیار نرم، حاوی عصاره طبیعی بابونه و بیسابولول، را تجربه کنید. همچنین روغن طبیعی دوش نیوآ حاوی 55% روغن‌های طبیعی را بسیار توصیه می‌:نیم که به انعطاف پذیری پوست شما کمک می‌کند.

7.  چرا قالب‌های صابون دچار ترک می‌شوند؟
متأسفانه این مشکل بعد از استفاده طولانی‌مدت کمابیش در همه صابون‌ها رخ می‌دهد. این ترک‌ها وقتی شکل می‌گیرند که قالب صابون خیس شده اما برای مدت طولانی بدون استفاده و خشک رها می‌شود. اما ترک‌ها بر عملکرد پاکسازی محصول اثری ندارند. تنها نتیجه ترک‌ها، مشکل زیبایی است چون وقتی کثیفی در ترک صابون جمع شود، لکه‌های سیاه روی صابون بر جای می‌گذارد.

سؤالات بیشتری دارید؟

لطفاً با استفاده از فرم ارتباط آنلاین با ما در تماس باشید.
product-stage-bg