لوسیون جذب سریع برای صبح‌های پرمشغله

سریع آغازکردن عادت صبحگاهی

اغلب افراد کارهای زیادی را در صبح خود می‌گنجانند، ولی زمان می‌تواند برای آنها بهتر باشد. عادت صبحگاهی خود را تغییر دهید تا کارآمدتر شود.

صرفه‌جویی در زمان صبح

با تمرکز بر آماده سازی در شب قبل، عادت صبحگاهی خود را پیشرفته کنید.

آماده‌سازی کلید موفقیت

زن-جوان-لباس-می‌پوشد

آماده سازی، مثل آماده‌کردن لباس یا ناهار روز بعدتان، کلید داشتن صبحی ملایم و بدون اضطراب است. بخاطر عدم‌برنامه‌ریزی دچار کمبود زمان نشوید.

عادت صبحگاهی: نحوۀ صرفه‌جویی در زمان

صبح معمولاً به سراسیمگی، اضطراب و هیاهو مشهور است، مخصوصاً اگر قرار باشد یک خانواده را آماده کنید. با این حال، این امر مشکل نیست. 

با کارآمدکردن عادت خود، صبح خود را کنترل کنید و دقایق ارزشمند خواب خود را ذخیره کنید. سعی کنید از شب قبل امور را سامان‌دهی کنید و تنها انجام مسائل ضروری را برای زمان بیداری بگذارید. اگر کارهایی مثل بسته‌بندی کیف برای رفتن به محل کار، شستن مو یا بیرون گذاشتن آشغال‌ها را شب قبل انجام دهید، صبح بخاطر انجام این کارها سپاسگزار خواهید بود.

صبح باید زمان خود را هوشمندانه برنامه‌ریزی کنید و آن برنامه را رعایت کنید. یک زمان برای دوش تخصیص دهید تا وسوسۀ آب گرم شما را از برنامه عقب نیندازد، وقتی صبحانه می‌خورید حواس‌تان به ساعت باشد و در زمانی منطقی از در خارج شوید. داشتن رویکردی منطقی در زمان‌بندی باعث می‌شود با صبح‌های پراضطراب خداحافظی کنید.

صبح خود را کنترل کنید

با چند فن و نکته ساده، عادت صبحگاهی خود را کارآمدتر کنید.

نکاتی برای راحت‌تر کردن از تختخواب بیرون آمدن

  • از زدن دکمه چرت خودداری کنید - این دقایق کوتاه تنها زمان شما را کمتر خواهند کرد.
  • بعد از اینکه بیدار شدید سریع یک لیوان آب بنوشید تا خروجی انرژی شما تقویت شود.
  • مقداری موسیقی مطلوب پخش کنید تا مغزتان بیدار شود.
  • شب قبل قهوه‌ساز را آماده کنید، تا وقتی بیدار می‌شوید آماده به کار باشد.
  • در زمستان، دقت کنید حتماً بخاری زودتر روشن شود تا اتاق گرم شود.

رطوبت‌رسانی زیر دوش: مرطوب کننده بدن زیردوش نیوآ

به‌دنبال روشی راحت‌تر برای رطوبت رسانی صبحگاهی هستید؟ کافی است "شیر بدن مغذی زیردوش نیوآ را طی دوش خود استفاده کنید و بلافاصله بشورید تا پوستی نرم و ابریشمی داشته باشید. مرطوب‌کننده زیردوش سریع جذب می‌شود، بنابراین می‌توانید سریع حاضر شوید و روز خود را ادامه دهید.
background

لوسیون جذب سریع برای صبح‌های پرمشغله