مسئولیت زیست محیطی

رویکرد ما به توسعه پایدار

از نظر ما، "مراقبت" فراتر از کسب‌وکار ماست، زیرا مسئولیت ما را در قبال مردم و محیط زیست مشخص می‌کند. ما محصولات مراقبتی باکیفیت تولید می‌کنیم و بیش از 100 سال تخصص تحقیقاتی داریم. تلاش‌های ما بخشی از استراتژی توسعه پایدار بین‌المللی بایرزدورف "ما مراقبیم" را تشکیل می‌دهد.

بهترین بهره‌برداری از مواد خام

برخی از مواد خامی که در محصولات خود استفاده می‌کنیم نادر هستند و تضمینی نیست که در آینده نیز همیشه موجود باشند. از تأمین پایدار حمایت می‌کنیم و پیوسته برای ارتقاء راه‌های جایگزین تلاش می‌کنیم تا بالاترین استانداردها را رعایت کنیم.

به سوی روغن پالم پایدار

بایرزدورف از روغن پالم برای تولید مواد آرایشی استفاده نمی‌کند و مواد پردازش شده ای را نیز بر اساس روغن پالم یا روغن هسته پالم تولید نمی کند. با این حال، آنطور که در صنعت آرایشی مرسوم است، در برخی از محصولات خود از افزودنی‌های ضروری مثل امولسیون کننده و مواد فعال در سطح استفاده می کنیم. این افزودنی‌ها بر اساس روغن‌های معدنی و گیاهی مثل روغن نارگیل و روغن تخم شلغم درست می شوند. 

ما با همکاری نزدیک تأمین کنندگان خود سالهای زیادی است سعی داریم شفافیت بیشتری در زنجیره تأمین خود ایجاد کنیم تا بتوانیم راه مبدأ مواد خام تا مشتقات را پایدار کنیم و از توسعه و گسترش کشت پایدار روغن پالم و روغن هسته پالم حمایت می کنیم. علاوه بر تعهد ما به "گردهمایی برای روغن پالم پایدار"  (RSPO)، در انجمن تازه تأسیس "مجمع روغن پالم پایدار" (FONAP) مشارکت داریم و به ارتقاء بیشتر معیارهای تأیید موجود پایبند هستیم. 

ما پیشرفت بسیار خوبی در استفاده از روغن هسته پالم توسعه پایدار در سالهای اخیر داشته ایم.  تلاش داریم تا عناصر مربوطه را تنها از مبدأ پایدار تأییدشده ("روغن هسته پالم مورد تأیید توسعه پایدار") تهیه کنیم و در عوض از روغن های (هسته) مجزای پالم و مشتقات متناظر آن استفاده کنیم که تا سال 2020 کمترین تعادل حجمی را خواهند داشت. تا آن زمان که تبدیل کامل صورت گیرد، بایرزدورف مجوزها را از طریق سکوی "پالم سبز" خریداری می کند. 100% روغن پالم و روغن هسته پالم موجود در مواد خام نیز تا سال 2014 تحت پوشش مجوز خواهند بود.  

به هر صورت، مرور کلی عناصر مورد استفاده در محصول محبوب شما در صفحه اطلاعات محصول موجود است.


جایگزین‌هایی برای آزمایش حیوانی

بایرزدورف برای آزمایش محصولات آرایشی از حیوانات استفاده نمی کند. قبل از تصویب و اجرایی شدن دستورالعمل‌های آزمایش حیوانات در مواد آرایشی در سال 2004 توسط اتحادیه اروپا، این مورد حریم خصوصی ما بوده است. ما باور داریم که استفاده از حیوانات برای آزمایش محصولات آرایشی برای تأیید ایمن و مؤثر بودن آنها، غیرضروری است.

آزمایش‌های حیوانات برای محصولات آرایشی از سال 2004 - و برای تمام عناصر این محصولات از 2013 در اتحادیه اروپا ممنوع شده است. مدتها قبل از این تاریخ نیز هر جا امکان داشت بایرزدورف از آزمایش حیوانی خودداری می کرد. ما باور داریم برای تعیین ایمنی و اثربخشی محصولات مان به آزمایش روی حیوانات نیازی نیست. 

صرفنظر از این ممنوعیت، رشد و پذیرش روش‌های جایگزین همچنان برای بایرزدورف بسیار مهم است. بایرزدورف بیش از 20 سال است همکاری موفقی در زمینه رشد جایگزین‌های آزمایشگاهی بجای آزمایش حیوانی با تیم‌ها و انجمن های حرفه‌ای داشته است. ما در این زمینه یکی از برترین، بهترین، مشهورترین و پذیرفته‌ترین شرکتهای تحقیقی در جهان هستیم.

ما بطور فعال کار می‌کنیم تا مطمئن شویم که روشهای جایگزین غیرحیوانی موجود در سرتاسر جهان توسط مسئولان و قانونگذاران مورد پذیرش باشد و با تأمین مالی و ارسال کارمند از تلاش‌های علمی برای کم‌کردن شکاف حاضر در روش‌های جایگزین حمایت می‌کنیم.


ضایعات کمتر، کیفیت برابر

صرف‌نظر از مواد مثل پلاستیک، شیشه، فلز، مقوا یا کاغذ همیشه سعی داشته‌ایم میزان مواد مورد استفاده را کم کنیم. در صورت امکان، معیارهای توسعه پایدار را اجرا می‌کنیم و تمام نوآوری‌های بسته بندی را صرف‌نظر، کاهش، استفادۀ مجدد و بازیافت می‌کنیم. امروز تقریباً 100% مواد بسته بندی قابل بازیافت هستند.

پیوسته سعی داریم محصولات و بسته بندی خود را ارتقاء دهیم. با استفاده از هر ماده ای مثل پلاستیک، شیشه، فلز، مقوا یا کاغذ همیشه سعی داشته‌ایم میزان موارد مورد استفاده را به حداقل برسانیم. موفقیت بسیار زیادی داشته ایم - امروز تقریباً 100% مواد بسته بندی قابل بازیافت هستند. مثلاً یکی از موفقیت‌های ما پیشرفت لوسیون بدن نیوآست. ما با طراحی مجدد بسته بندی قادر هستیم ذخایر شگفت‌انگیزی را بدست آوریم. روش دیگر کاهش مواد بسته بندی، استفاده از قوطی هایی است که مجددا قابل پر شدن هستند. قوطی های مایع دستشویی که مجددا پر می شوند منجر به کاهش قابل توجه ضایعات شده است. برای مثال، پرکن کرم دوش نیوآ منجر به کاهش 75% ضایعات شده است."

فرمول‌ها

فرمول‌های ما کمتر از 80% عناصر فسیلی دارند.

 

مصرف

ما پیوسته سعی دارم مصرف آب، انرژی و منابع نایاب مورد استفاده در تولید را کم کنیم.

 

بازیافت

بسته‌بندی ما 100% قابل بازیافت است.

 

بسته بندی

ما حجم بسته بندی خود را 15% کاهش دادیم و در نتیجه 350 تن در هر سال کمتر پلاستیک مصرف می‌کنیم.

 

ترابرى

ما با طرح جدید بسته بندی خود می‌توانیم محصولات بیشتری را در پالت حمل جابجا کنیم. این کار ما انتشار دى اكسيد كربن‌ را 585 تن در سال کاهش داده است.