استحمام - نکات و ایده‌ها – نیوآ

راهنمای بهترین استحمام صرف زمان برای آماده‌سازی، عادتِ دوش شما را، چه دوش سریع قبل از کار باشد چه دوش آرامش‌بخش عصرانه، به تجربه بسیار بهتری تبدیل می‌کند.

رویکردهای متفاوت برای استحمام

هر شخص نیاز متفاوتی دارد – فکرکردن دربارۀ نوع استحمام موردنیازتان به شما کمک می‌کند بهتر برای آن برنامه‌ریزی کنید.

عجله دارید؟ بر فن دوش سریع مسلط شوید.

همیشه در زیر دوش بر تمیزکردن خودتان تمرکز کنید تا متوجه شوید که چقدر می‌توانید در زمان خود صرفه جویی کنید.

 

استحمام سریع و عالی

اصلاً عجیب نیست که زندگی مدرن امروزی پرهیاهو است و همیشه کاری می‌ماند که باید انجام داد. افراد بسیاری متوجهند که دوش‌گرفتن در آخر لیست اولویت‌های آنهاست و دوست دارند آن را هر چه سریعتر و مؤثرتر انجام دهند.

کوتاه کردن زمان استحمام قطعاً ممکن است، اما برای اطمینان از مؤثر بودن آن و داشتن تجربه راحت، باید برنامه‌ریزی خوبی داشت.

اولین و مهمترین کار این است که همه چیز، مثل محصولات خاص دوش، مسواک و یا لیف‌تان آماده باشد. قصد ندارید نیمه کاره از زیر دوش بیرون بیایید و به همه چیز برسید – اینطوری زمان ارزشمندتان ازبین می‌رود! 

همچنین نباید لذت آب گرم و دوست‌داشتنی را از دست بدهید. اگر عجله دارید، حداکثر زمان ممکن را برای خودتان تعیین کنید و آن را رعایت کنید.

 

 

چطور دوش بسیار آرامش‌بخش داشته باشیم؟

وقتی محدودیت زمانی ندارید، می‌توانید زمان بیشتری را زیر دوش برای محظوظ کردن خود صرف کنید. چرا نورها راکم نکنید و حمام را با رایحه خوشایند پر نکنید و واقعاً استراحت نکنید؟

همچنین اگر قصد دارید دوش آرامش‌بخش بگیرید، خوب است محصولات قوی ومراقبتی زیردوش را انتخاب کنید. با نیوآ کرم اسموت شاور خودتان را تحویل بگیرید و از حس نرمی پوست‌تان لذت ببرید. یا اگر دوست دارید پوست خود را با روغن دوش محظوظ کنید، روغن نیوآ نچرال شاور روغن بسیار خوبی برای پوست حساس و خشک شماست.

دوش آرامش‎بخش بسیار فراتر از شستن خودتان است. باید فضا را معطر کنید، نگرانی‌های خود را فراموش کنید و "از زمان خود" لذت ببرید.
 

زمان تمدید اعصاب: دوش آرامش‌بخش

در سوی دیگر ، برخی دوست دارند زمان دوش گرفتن زمان زیادی صرف کنند. لذت بردن از دوش گرم و مرطوب یکی از لحظات آرامش‌بخش زندگی است که در آن می‌توانید مشکلات زندگی را فراموش کنید.

 

 


برای یک استحمام آرام بخش: آماده سازی

بدست آوردن اهداف زیر دوش اغلب به نحوه آماده سازی بستگی دارد.

برنامه‌ریزی محصولات خود

قبل از اینکه زیر دوش بروید، بهتر است محصولاتی را انتخاب کنید که می‌خواهید برای پوست و موی خود استفاده کنید تا بتوانید از قبل آنها را آماده کنید تا برنامه شفافی در ذهن داشته باشید.

 

نکات آماده‌شدن برای دوش

 • اگر برنامه ندارید موی خود را بشورید، کلاه دوش سر کنید
 • اگر برنامه دارید موی خود را بشورید، آن را برس مو بزنید
 • برای ازبین‌بردن سلول‌های مرده پوست و آشکارکردن پوست درخشان زیرین از برس بدن استفاده کنید
 • حمام را تا دمای مناسب گرم کنید
 • لباس‌هایی را که قرار است بعد از حمام بپوشید، آماده کنید
 

نحوه آماده‌شدن برای دوش

آماده شدن صحیح برای دوش‌گرفتن به شما کمک می‌کند در زمان خود صرفه‌جویی کنید و منظم‌تر باشید.

قبل از رفتن زیر دوش، باید تصمیم بگیرید که قصد دارید چقدر وقت صرف آن کنید و چه هدفی از آن دارید. اگر هر روز موی خود را نمی‌شورید، حتماً روزهای شستشوی آن را پیشتر برنامه‌ریزی کنید – بدین صورت می‌توانید زمان اضافی خود را در روزهای دیگر صرف کنید تا مجبور نباشید عجله کنید. 

اگر برنامه دارید ورزش کنید یا به باشگاه بروید، سعی کنید زمان دوش خود را، در صورت امکان، بعد از آنها برنامه‌ریزی کنید. به‌علاوه‌، اگر دوست دارید بلافاصله بعد از خواب دوش بگیرید، حتماً برنامه‌ریزی کنید و زمان کافی برای آن کنار بگذارید – دوش سریع ممکن است شما را دچار اضطراب کند و آغاز بدی برای روز شما شود.

 

محصولات عالی نیوآ برای استحمام

چطور دوش گرفتن برای شما کارآمد شود

داشتن یک استراتژی مناسب برای دوش‌گرفتن تضمین می‌کند که دوش شما مطابق برنامه پیش برود.

عادت ایده‌آل دوش - باید اول چه کار بکنم؟

موی خود را بشورید

بهتر است ابتدا موی خود را شامپو بزنید و بعد نرم کننده  را استفاده کنید. بدین ترتیب اجازه می‌دهید نرم کننده عمیق‌تر و مؤثرتر عمل کند و همزمان خودتان کارهای دیگر را انجام دهید.کنید.

 

عادت ایده‌آل دوش - باید اول چه کار بکنم؟

صورت خود را تمیز کنید

بعد از اینکه چند دقیقه زیر دوش بودید، بخار منفذهای صورت‌تان را باز می‌کند و می‌توانید پاکسازی عمیق‌تری را داشته باشید. کرم پاکسازی صورت نیوآ کرم کر را برای داشتن پاکسازی نیروبخش با یوسریت و پنتنول امتحان کنید تا پوست بسیار نرم و منعطفی داشته باشید

 

عادت ایده‌آل دوش - باید اول چه کار بکنم؟

اصلاح صورت

هرگز در ابتدای دوش گرفتن اصلاح نکنید چون ممکن است باعث ایجاد برش در پوست شود. بعد از اینکه مدت کمی زیر دوش باشید، پوست و موی شما نرم‌تر می‌شود و اصلاح بسیار دقیق‌تری خواهید داشت.

 

عادت ایده‌آل دوش - باید اول چه کار بکنم؟

بدن خود را بشورید

بهتر است شستن بدن آخرین کاری باشد که زیر دوش انجام می‌دهید بدین صورت می‌توانید مطمئن باشید که باقیمانده شامپو و حالت دهنده را که باعث سوزش پوست، مخصوصاً پوست حساس می‌شود، شسته می‌شود.

 

عادت ایده‌آل دوش - باید اول چه کار بکنم؟

خشک

با استفاده از حوله‌ای خوب و نرم و قبل از قراردادن سر در حوله سر، موی خود را به آرامی بچلانید و با حرکات نوازش‌وار پوست خود را خشک کنید.

 

پنج راه ساده برای اطمینان از داشتن دوش مؤثر

 • دفعات دوش‌گرفتن خود را پیشاپیش برنامه‌ریزی کنید
 • اگر مخزن آب گرم دارید، مطمئن شوید که به‌اندازه گرم شده تا دوش خوبی داشته باشید
 • همیشه از کفپوش غیرلغزنده دوش استفاده کنید تا از هر حادثه‌ای پیشگیری شود
 • یک زمان سنج حمام تهیه کنید تا وقتی زمان دوش تمام شد به شما هشدار دهد
 • به عادت منظم دوش‌گرفتن خو کنید تا این کار بسیار ساده‌تر شود
   

بعد از دوش چه کار کنیم

از زمان بعد از دوش هوشمندانه استفاده کنید. وقتی هنوز در حمام هستید پوست خود را مرطوب کنید – پوست شما بعد از دوش رطوبت بیشتری جذب می‌کند و بخار به جذب راحت‌تر آن کمک می‌کند. همچنین زمان خوبی که ناخن‌های خود را بگیرید، چون در این زمان معمولاً نرم‌تر هستند.