ضدآفتاب صورت مغذی

نحوه لذت بردن از آفتاب بدون نگرانی در جهان

هیچ کدام از اعضای بدن شما مثل صورت در معرض اشعه‌های مداوم آفتاب قرار ندارد. بگذارید خورشید صورت شما را نوازش کند و گرمای مفید آن را روی پوست خود احساس کنید.

خورشید: انرژی و رفاه برای بدن و روحیه

به همین دلیل خورشید برای ما خوب است

نور خورشید مثل معجزه واقعی عمل می‌کند: به تنظیم عملکردهای مختلف بدن و نیز خواب کمک می‌کند. اشعه‌های خورشید روحیه ما را بهتر می‌کند، بهزيستى‌ ما را زیاد می‌کند و سلامتی کلی ما را افزایش می‌دهد. در نتیجه، نور خورشید فراتر از یک لذت کوتاه مدت است: خورشیدن یکی از عناصر مهم سبک زندگی سالم است. از انرژی مثبت آن بهره مند شوید - اما نه بدون ضدآفتاب مناسب صورت مثل پروتکت اند برنز Gesichts-Sonnencreme از سری نیوآ سان که برنزه شدگی طبیعی، شدید و طولانی مدت را تضمین می کند. و البته، محافظت خوبی در برابر آفتاب برای بدن شما ارائه می‌کند. 
در اینجا اطلاعات بیشتری درباره محافظت صحیح در برابر آفتاب کسب کنید.

 

متابولیسم خورشید

خورشید متابولیسم را تحریک می‌کند و سیستم ایمنی و دستگاه قلبی-عروقی را تقویت می‌کند.

 


بهترین محافظت برای پوست شما: ضدآفتاب ایده‌آل صورت

پوست صورت شما نسبت به سایر نقاط بدن بسیار نازک‌تر و حساس‌تر است. صورت در معرض اثرات محیطی مخرب مثل اشعه‌های خورشید، سرما و آلودگی هواست، زیرا با چیزی پوشانده نشده است. به همین دلیل است که صورت به محافظت و مراقبت بسیار زیادی نیاز دارد - و ضدآفتاب مخصوصی برای صورت درست شده است. ضدآفتاب‌هایی مثل کرم ضدآفتاب و ضدپیری صورت نیوآ بطور خاص برای پوست حساس صورت شما ساخته شده است. 
اشعه‌های فرابنفش مخرب
• کشسانی پوست را کم می‌کنند،
• شکل‌گیری چروک‌ها را افزایش می‌دهد
• منجر به اختلال رنگدانه مشهور به "لکه‌های پیری" می شود،
• و خطر سرطان پوست را افزایش می‌دهد. 
ضدآفتاب مخصوص صورت از پوست حساس صورت در تعطیلات و زندگی روزمره محافظت می‌کند: بدین ترتیب می‌توانید بدون نگرانی از اشعه‌های خورشید بهره ببرید، و پوست شما مرطوب و سالم بماند. استفاده از کرم روزانه دارای فیلتر محافظت در برابر آفتاب در زندگی روزمره تضمین می‌کند علیه آسیب‌های خورشید مجهز و تحت محافظت باشید.  محصول کرم مراقبتی روزانه ضدپیری سلولی نیوآ دی کر با SPF 30 را امتحان کنید.

 

خانواده

پوست شما در تعطیلات به محافظت بیشتری نیاز دارد: اگرچه تمام محصولات ضدآفتاب نیوآ سان برای صورت مناسب هستند، در صورت استفاده از ضدآفتاب مخصوص صورت، پوست شما قدردان‌تان خواهد بود.

 

product-stage-bg

ضدآفتاب مطمئن برای صورت شما

کرم صورت ضدپیری نیوآ® سان، با آنتی اکسیدان‌های طبیعی و تراز فیلترهای محافظتی UVA و UVB، محافظتی مطمئن و ضدآب را در برابر آفتاب سوختگی و پیری زودرس پوست ارائه می‌کند. 
این محصول خطر حساسیت‌های مربوط به آفتاب را کم می‌کند و فعالانه از ایجاد خطوط ظریف و چروک‌های ایجاد شده توسط آفتاب پیشگیری می‌کند. فرمول غیرچرب آن پوست را نرم و صاف می‌کند. 

محصول جدید کرم صورت نیوآ سان پروتکت اند برنز برای صورت دارای SPF 30 و SPF 50 محافظت مطمئن UVA و UVB را ارائه می‌کند و همزمان از برنزه‌شدگی زیبا نیز پشتیبانی می‌کند. 

فرمول مبتکرانه و ضدآب آن بسرعت جذب می‌شود و دارای سیستم فیلترUVA/UVB است که بلافاصله بعد از استفاده از پوست محافظت می‌کند. ویتامین ای محافظ پوست تضمین می‌کند که پوست ظریف صورت محافظت خوبی در برابر آفتاب سوختگی و پیرشدن زودرس پوست داشته باشد. 

تمام محصولات ضدآفتاب پروتکت اند برنز دارای عصاره ریشه شيرين‌ بيان‌ هستند که تولید طبیعی ملانین پوست را فعال می‌کند. ملانین بصورت طبیعی توسط بدن تولید می‌شود و مسئولیت محافظت و برنزه گی پوست شما را بر عهده دارد. این کار برنزه‌شدگی کاملاً طبیعی و زیبا، بدون سوختگی، را برای شما به ارمغان می‌آورد و سازگاری با پوست با علم تخصصی پوست تأیید شده است.

 

 

صورت کرم خورشید

کرم ضدآفتاب ضدپیری صورت نیوآ سان با آنتی اکسیدان‌های طبیعی و تراز فیلترهای محافظتی UVA و UVB، محافظتی مطمئن و ضدآب را در برابر آفتاب سوختگی و پیری زودرس پوست ارائه می‌کند.