بهترین نکات مراقبتی برای داشتن پوست زیبا

تمام نیازهای پوست برای زیبا ماندن

نکات مراقبتی جزئی و ایده‌های بزرگ برای مراقبت از پوست تمام اعضای بدن خود در تمام طول سال.

رمز داشتن پوستی زیبا را کشف کنید

پوست ما در روزهای سرد زمستان چه نیازی دارد؟

 • پوست ما در فصل سرد به مراقبت بیشتری برای نرم و زیباماندن نیاز دارد. 
 • اگرچه صرف زمان در حمام داغ بسیار وسوسه‌انگیز است، از آب بسیار داغ یا دوش بسیار طولانی خودداری کنید. زیاد دوش گرفتن یا دوش بسیار طولانی بر لایه اسیدی محافظ پوست اثر منفی می‌گذارد و لایه قرنيه‌اى‌ طبیعی را نفوذپذيرتر می‌کند - بدین ترتیب مواد مضر راحت‌تر به پوست نفوذ می‌کنند. 
 • به همین دلیل باید مطمئن شوید که دمای آب بیشتر از 32 درجه نباشد. از لوسیون های مرطوب کننده نیوآ بعنوان افزودنی و مرطوب کننده بعد از حمام  استفاده کنید . 
 • مقداری کرم مغذی مقوی مثل نیوآ کر، بعد از هر دوش بمالید. این محصول دارای موم آب‌دار لطیف است که بلافاصله بعد از استفاده با پوست ترکیب می‌شود، و مراقبت شدید و بادوام را بدون داشتن حس چربی بر پوست  تضمین می‌کند. پوست شما سریع نرم و منعطف می‌شود. 
 • بهبودی پوست با رطوبت بیشتر: یک بار در هفته، از اسکراب بدن ستفاده کنید و سپس از تقویت کننده رطوبت مثل شیر بدن نیوآ استفاده کنید، این کار پوست شما را محکم‌تر و سالم تر می کند.
 • پوست صورت ما بسیار حساس است: انتخاب محصول درست به نوع پوست بستگی دارد. 
  دربارۀ نوع پوست خود و نحوۀ مراقبت صحیح از آن مطالبی را یاد بگیرید.

برای داشتن پوست زیبا و درخشان از آن مراقبت کنید

Q10 کر

وقتی هوا سرد است، غدد سبابه ما سبوم کمتری تولید می‌کنند. دمای سرد و هوای خشک سیستم‌های گرمایش نیز رطوبت پوست را کم می‌کنند. مراقبت روزانه شدید با شیر بدن مغذی نیوآو بازسازی شبانه پوست، رطوبت پوست را در فصل زمستان بازیابی می‌کند.

پوست زیبای آرنج، قلم‌پا و زانو

برخی نواحی پوست زودتر خشک می‌شوند. برای همین در طول سال به مراقبت بیشتری نیاز دارند، نه فقط در ماه‌های سرد سال. با استفاده از کرم‌ها و لوسیون های بدن نیوآ  از حس کشیدگی، زبری و سوزش پوست دوری کنید. این محصولات دارای دکس‌پنتنول پرو-ویتامین هستند که نقش مهمی در متابولیسم پوست دارند و با تقویت سد محافظ پوست از فقدان رطوبت آن پیشگیری می‌کنند.
مراقبتی غنی از پوست خود داشته باشید تا پوستی زیبا هدیه بگیرید. آیا آرنج‌های شما بسیار خشک هستند؟ سعی کنید با لیمو روی آنها بمالید. لیمو لایه برداری طبیعی و حاوی اسید سیتریک است. از آنجایی که ريزدانه‌های لایه بردار زبر ندارد، برای پوست بسیار لطیف است. یک لایه بردار قوی‌تر می‌خواهید؟ محصول اسکراب پوست نیوآ را امتحان کنید.

نکات مراقبتی عملی - ناحیه گردن و بالای قفسه سینه

 • از قدیم گفته میشد سن واقعی خانم ها را می توان از پوست گردن، صورت و دستان آنها حدس زد، 
 • برای اینکه ظاهری جوان‌تر داشته باشید، باید مراقبت زیاد و ویژه ای از پوست خود داشته باشید. 
 • به همین دلیل باید از لوسیون بدن نیوآQ10 استفاده کنید. این محصول پوست سفت و جوان به شما خواهد داد. 
 • برای پیشگیری از اثرگذاری آلودگی‌های جزئی بر پوست، از یک لایه بردار استفاده کنید. 
 • دو بار در هفته برای گردن و بالای قفسه سینه از اسکراب نیوآ استفاده کنید. برای این منظور از اسکراب صورت و گردن  نیوا استفاده کنید، چون لایه بردارهای بدن ممکن است خیلی زبر باشند. مثلاً ژل شستشوی صورت و گردن نیوآ را امتحان کنید. 
 • این کار سلول‌های مرده پوست را از بین می‌برد، ظاهر پوست را بهتر می‌کند و درخشندگی پوست را بازیابی می‌کند. 
 • ماسک‌های مرطوب کننده نیز برای این کار مفید هستند. وقتی دوش آرامش بخش می‌گیرید، این محصولات را روی گردن و بالای قفسه سینه بمالید و رطوبت بیشتری به پوست خود بدهید و ظاهرش را سریع تروتازه کنید.

دستها، بارز ترین خصیصه و ویژگی یک خانم

مراقبت از دست

برای اجرای مراقبت کامل از بدن، مراقبت از دستان نیز قطعاً بسیار ضروری است. یک بار در هفته از لایه بردار نمک دریا استفاده کنید – استفاده از کرم های دست نیوآ را بعد از کار خانه حتما در برنامه خود داشته باشید.

کمپرس سیب برای قسمت صاف بالای قفسه سینه

ماسک سیب

استفاده از ماسک سیب و ماست برای داشتن پوست آبدار عالی است. ماست پوست را تسکین می‌دهد و سیب اثر لطیف آنتی اکسیدانی دارد - ترکیبی عالی برای داشتن بالای قفسه سینۀ زیبا.

پوست زیبا از سر تا نوک انگشت پا

پوست ظریف صورت و نواحی خشک آرنج و قلم پا معمولاً به توجه خاص و بیشتری در عادت مراقبت از پوست نیاز دارند. اما اغلب پاهای خود را فراموش می‌کنیم. به هر صورت، پاهای ما در اوقات سردتر سال کارهای بسیاری زیادی انجام می‌دهند: محکم در کفش یا چکمه پوشیده شده‌اند، هر روز ما را در سرتاسر جهان حمل می‌کنند و بنابراین خیلی سریع خشک می‌شوند. توجه شایانی به پاهای خود بکنید و این را با حمام آرامش بخش پا آغاز کنید. استفاده از لایه‌بردار و نرم کننده  2در1 ضدمیخچه از هانزاپلاست بعد از دوش، سلول‌های مرده پوست را از بین می برد و گردش خون را به پا می‌رساند. برای مراقبت بیشتر نیوآ کرم یا نیوآ سافت را روی پای خود بمالید - بهتر است با ماساژ تسکین دهنده ترکیب شود! یا ازکرم مغذی اوره ضدمیخچه 20% هانزاپلاست استفاده کنید که خشکی و زبری پا را کاهش می‌دهد. همچنین خوب است وقتی خواب هستید از پای خود مراقبت کنید، زیرا پوست در شب خیلی خوب بازسازی می‌شود: مقداری زیادی کرم روی پا بمالید، جوراب‌های پنبه‌ای پا کنید و روی تخت بپرید. همچنین کرم های آتریکس جذب بسیار بالایی دارند می توانید برای داشتن پاهایی نرم از آنها استفاده کنید!

به پوست خود انرژی و رطوبت بدهید

پوست زیبا و نرم به مراقبت همه جانبه نیاز دارد تا بتواند خود بازسازی کند.

درخشندگی پوست خود را بازیابی کنید

پوست درخشان

پوست خود را در زمستان هم زیبا و درخشان نگه دارید - پوست شما در اوقات سرد سال به مراقبت بیشتری نیاز دارد.

خداحافظی با پوست زبر و خشک

حتی اگر پوست شما در روزهای زمستانی نیمه تاریک و خاکستری درخشندگی و نور آفتاب نداشته باشد.  با این محصول می‌توانید پوستی زیبا و درخشان داشته باشید کرم لطیف BB نیوآ: ظاهر پوست را عالی می‌کند و درخشندگی طبیعی به پوست می‌دهد. و اگر خورشید نیز در آسمان ظاهر شود، این کرم حاوی SPF 10 هر روز از پوست شما محافظت می‌کند.
برای روزهای نیمه تاریک زمستان و پاییز، ترکیب مراقبت و آرایش انتخاب صحیح است: کرم CC ضدچروک نیوآ Q10 پلاس کرم مراقبتی ضدچروک و کرم روزانه ته‌رنگ در یک محصول است. فرمول آن با کوانزیم Q10 ساختار پوست را بهبود می‌بخشد و چروک‌های کوچک را از داخل نرم می‌کند. این محصول رطوبت بسیاری به پوست زیبا ارائه می‌کند. رنگدانه های معدنی عالی عیوب جزئی پوست را می‌پوشانند و رخساری متعادل و شاداب به پوست شما می‌دهند.

مراقبت لطیف برای داشتن پوستی زیبا - حتی زیر دوش

زیر دوش

محصول جدید شیر و عسل لوسیون بدن زیر دوش نیوآ، با رایحه جذاب خود مراقبتی عالی و بادوام - حتی زیردوش از پوست ارائه می‌دهد!

برنامه نگهداری و مراقبت از پوست

آب بسیار داغ زیر دوش پوست را خیلی سریع خشک می‌کند. به همین دلیل باید پوست خود را با روغن زیردوش نیوآ نچرال یا شیر بدن زیردوش محظوظ کنید و حتی زیردوش نیز از آن مراقبت کنید. روغن زیردوش نچرال نیوآ دارای 55 درصد روغن‌های طبیعی است و با رایحه‌ای خوشایند به فومی نرم تبدیل می‌شود. این روغن مراقبت بیشتری زیردوش از پوست ارائه می‌کند و حس حظ و لذت را برجای می‌گذارد و از خشک شدن آن جلوگیری می‌کند. شیر بدن زیردوش نیوآ با روغن بادام زیر دوش از پوست خشک محافظت می‌کند. فرمول غنی آن با روغن بادام بسرعت توسط پوست خیس جذب می‌شود و همین استفاده و جذب آن را سریعتر و راحت تر می کند. فرمول مبتکرانه آن با آب فعال می شود.

سازگار با پوست شما

برای قوی کردن پوست کل بدن، نه تنها به برنامه مراقبتی ایده‌آلی نیاز دارید - بلکه برنامه تمرینی شما نیز بسیار مهم است. به همین دلیل، باید یوگا، پیلاتس یا هوازی را برای تقویت بافت پیوندی خود امتحان کنید. اگر بافت چربی سفت باشد، فرورفتگی‌های کمتری روی پوست ظاهر می شود و پوست را مدام صاف تر نگه می دارد. علاوه بر این، تمرین کردن گردش خون را زیاد می‌کند و رخساری سالم و گلگون به پوست می‌دهد - پس همین امروز ورزش را شروع کنید!

بدن و کمر - وسط را فراموش نکنید

شکم عقب

زمان مراقبت از بدن، اغلب کمر و شکم خود را فراموش می‌کنیم. پس توجه خاصی به این نواحی بدن داشته باشید. زمان زیادی برای مالیدن کرم ندارید؟ پس از لوسیون‌های بدن  نیوآ استفاده کنید و  از پوست شکم و کمر خود مراقبت کنید.

Background

مراقبت فراگیر برای داشتن پوست زیبا و صاف