مزایای لوسیون قوام دهنده بدن

لوسیون قوام دهنده بدن، پوست خشک را همزمان قوام می‌دهد و از آن مراقبت می‌کند

پوست، در گذر زمان، سفتی و کشسانی خود را در صورت عدم مراقبت صحیح از دست می‌دهد. نحوۀ داشتن پوست نرم و منعطف را با رهنمودهای سبک زندگی و لوسیون‌های قوام دهنده بدن یاد بگیرید.

دانستن نحوۀ قوام‌دادن پوست با لوسیون قوام دهنده بدن

پوست ما، با پیرشدن، تغییر می‌کند. نحوه رعایت مراقبت از پوست و قوام‌دادن پوست برای نرم و منعطف نگهداشتن آن را یاد بگیرید.

علم پیرشدن

نوع پوست ما، در طول زندگی، تغییر می کند. پوست مختلط شما در دهه بیست سالگی ممکن است در دهه چهل سالگی به پوست خشک تبدیل شود.

چه چیزی در زمان پیرشدن باعث خشکی پوست می‌شود؟ بدن ما، روغن‌های طبیعی مرطوب کننده پوست را در ابتدا کمتر تولید می‌کند.

همچنین سلول‌ها نسبت به زمان جوانی خیلی آهسته تر بازسازی می‌شوند. آسیب نور آفتاب بدون استفاده از ضدآفتاب نیز اثری منفی بر ظاهر و سفتی پوست ما دارد.

اما همه چیز از دست نرفته است. تغییر عادت مراقبت از پوست و انتخاب محصولات مناسب پوست خشک که به مراقبت بیشتری نیاز دارد تفاوت مهمی ایجاد می‌کند. کرم‌های مرطوب کننده عمقی مثل لوسیون بدن قوام دهنده Q10 پلاس نیوآ به حفظ پوست نرم و منعطف کمک می‌کنند.

پوست درحال پیرشدن به چه نیاز دارد؟

مراقبت از پوست

رمز داشتن پوست سالم رطوبت و سفتی است. میزان کوآنزیم Q10 همگام با پیرشدن، عنصری که پوست را سفت نگه می‌دارد، کم می شود. مرطوب‌کننده بدن حاوی Q10 به پوست شما کمک می‌کند تا نرم و منعطف بماند.

نحوۀ قوام‌دادن پوست با لوسیون قوام دهنده بدن

حتی با وجود این همه تمرین، پوست ما گاهی به کمک نیاز دارد. مزایای لوسیون بدن را برای پوست درحال پیری را کشف کنید.

چه ویژگی خاصی در فرمول نیوآ Q10 پلاس وجود دارد؟

فرمول نیوآ Q10 پلاس بر پوست عمل اثر می‌گذارد و ظاهر آن را بهبود می‌بخشد. لوسیون بدن قوام دهنده Q10 پلاس نیوآ نه تنها با ماساژی ملایمی پوست خشک را ترمیم می‌کند، بلکه به بازسازی سفتی طبیعی پوست کمک می‌کند.

فرمول عناصر اصلی شامل کارنيتين، کوآنزیم Q10 و كرآتين‌ است.

منبع طبیعی کارنيتين ما همگام با پیری کم می شود. این فرمول با ترمیم میزان طبیعی بدن به توپر و سفت نگهداشتن بافت نرم پوست کمک می کند.

همچنین، فرمول کرآتین آن با تحریک تولید کلاژن، به پیشگیری و درمان پیرشدن پوست کمک می کند.

نحوه داشتن پوست منعطف

زن-زیبا-بعد-از-استفاده-از-لوسیون-بدن

کوآنزیم‌های Q10 بدن ما وقتی جوانتر هستیم، پوست ما را منعطف و باقوام نگه می‌دارد. میزان این کوآنزیم‌ها با افزایش سن کاهش می‌یابد و بازسازی پوست برای پوست سخت‌تر می شود.

پوست شما بخاطر فرمول Q10 می‌تواند، صرف‌نظر از سن شما، همچنان بصورت طبیعی سفت و باقوام باشد.

هرگز برای زیبابودن خیلی پرمشغله نیستید

زن-شاد-در-صبح-در-حمام

برخی روزها فکر می‌کنید زمان کافی برای رطوبت رسانی ندارید. با لوسیون زیردوش بدن قوام دهنده Q10 نیوآ تمام مزایای لوسیون سنتی بدن را در کسری از ثانیه برای پوست پیر در اختیار خواهید داشت.

از زیردوش کنار بیایید و روز خود را با پوستی نرم و منعطف آغاز کنید.

background

نحوۀ داشتن پوست نرم و منعطف با لوسیون‌های بدن نیوآ را یاد بگیرید.