Deo Header

دئودورانت نیوآ

بهترین را پیدا کنید

بر اساس تحقیقات، دو سوم زنان بطور مرتب از دئودورانت استفاده می کنند. کدام را ترجیح می دهید رول، اسپری یا استیک؟ برای یافتن دئودورانت مناسب خود اینجارا ملاحظه کنید.

دئودورانت مناسب برای هر نوع سلیقه

مرور کلی نیوآ: انواع مختلف دئودورانت

  • اسپری ها و افشانه های دئودورانت از همان سال 1965 بسیار مشهور بوده اند و انتخاب شماره یک بدون چون و چرای مشتریان هستند. استفاده از اسپری با فشار یک دکمه راحت است و توزیع ایده آل عناصر فعال و مغذی را تضمین می کند. کل زیربغل تروتازه می شود و رایحه ای عالی می گیرد. 
  • دومین محصول مشهور دئودورانت رول دستی است که در دهه 50 میلادی وارد بازار شده است. بخاطر اپلیکاتور کاربردی آن، می‌توانید عناصر فعال دئودورانت را با دقت زیاداستفاده کنید و اکنون مدل بدون آلومینیوم آن نیز موجود است. 
  • استیک دئودورانت نیز توجه زیادی جلب کرده، اما فعلاً در رتبه سوم قرار دارد. استیک لایه نازکی از کرم روی پوست برجای می گذارد، محافظتی مطمئن ارائه می کند و حس خشکی به پوست می‌دهد. 
  • کرم دئودورانت نیز به همین صورت عمل می کند: کرم باکتری های مولد بوی ناخوشایند را پیشگیری می کند و رطوبت و عناصر مغذی را به پوست زیربغل هدیه می دهد. اغلب کرم های دئودورانت بدون الکل هستند و در نتیجه برای پوست حساس ایده آل هستند.

رول نیوآ پیور اند نچرال اکشن - محافظت مؤثر دئودورانت بدون آلومینیوم


آیا می‌دانستید که رول نیوآ پیور اند نچرال اکشن اصلاً هیچ آلومینیومی ندارد؟ در نتیجه، سری محصولات فرش اولین رول‌هایی هستند که با استفاده از فرمول ضدباکتری بطور مؤثری مانع رشد باکتری مولد بوی ناخوشایند می‌شوند و همچنین، این کار را بدون آلومینیوم انجام می‌دهند. 

عنصر فعال مشابه-طبیعی BIO-FLORINE® در نیوآ پیور اند نچرال ترکیب ایده آل مراقبت نیوآ® و محافظت مؤثر دئودورانت را ارائه می کند و اجازه می‌دهد پوست شما آزاد تنفس کند! 
 و البته، رایحه فرش پیور، نچرال اند فلاور و نیز رایحه‌های فعال و اقیانوس مردانه نیز در قالب اسپری دئودورانت موجود هستند.
 

محافظت ملایم برای پوست حساس - نیوآ سنسیتیو

یوگا

رول نیوآ پیور اند نچرال اکشن - محافظت مؤثر دئودورانت بدون آلومینیوم

دئودورانت‌ - اسطوره‌های فراموش نشدنی

مردم حرف های زیادی دربارۀ دئودورانت می‌گویند. اما آیا این باورها واقعیت دارند؟ در اینجا نکاتی را روشن خواهیم کرد!

عرق کردن باعث می‌شود لاغر شوید و عرق بو می‌دهد... آیا اینطور است؟

آیا فکر می‌کنید عرق بوی بد می‌دهد؟ این اصلاً درست نیست. در واقع،عرق تازه کاملاً بدون بوست. تنها بعد از چند مدت ماندن روی پوست و تکثیر باکتری‌هاست که بوی بد آغاز می شود. از آنجایی که باکتری در نواحی نمناک پوست زیربغل رشد می‌کند، این نواحی نیاز خاصی به محافظت دئودورانت دارند. 

همیشه شایعه بوده است که عرق کردن باعث لاغری می شود. کاش واقعاً اینطور بود! متأسفانه این باور غلط است. وقتی عرق می‌کنیم، تنها آب از دست می‌دهیم، نه چربی. کاهش وزن حتی با نوشیدن نیز متعادل می شود.

باور شماره سه: تنها ورزش باعث عرق کردن شما نمی‌شود – غذای پرادویه همین اثر را دارد. مقداری حقیقت در این شایعه وجود دارد! ادویه‌جات تند متابولیسم را زیاد می‌کنند و گردش خود را تقویت می‌کنند. بدن با تولید عرق بیشتر واکنش نشان می دهد.

آیا دئودورانت‌ها لکه روی لباس ایجاد می‌کنند؟

شانه‌ها

ضدتعریق‌ها ممکن است لکه، مخصوصاً در زیربغل، باقی بگذارند. استیک نیوآ بلک اند وایت کلیر از ایجاد لکه‌های سفید و زرد روی لباس‌های سیاه و سفید پیشگیری می‌کند.

نیوآ، دئودورانت‌ را توضیح می‌دهد. کدام حرف‌ها درست و کدام شایعه است؟

  • اگر بتوانید دوش آب سرد بگیرید، عرق نخواهید کرد. این حرف فقط برای کوتاه مدت درست است. دوش سرد قطعاً دمای بدن را خنک می‌کند، اما بدن بعد از مدت کوتاهی دمای خود را متعادل می کند. 
  • گر روی پوست تازه اصلاح شده از دئودورانت‌ استفاده کنید، احتمال دارد دچار سوزش تیغ شوید. اشتباه: سوزش تیغ بخاطر دئودورانت‌ نیست و این پوست حساس است که با اصلاح شده دچار سوزش می‌شود. برای محافظت از پوست خود، از ژل یا فوم اصلاح استفاده کنید. پس باید از دئودورانت‌ بدون الکل مثل اسپری نیوآ پیور اند سنسیتیو استفاده کنید. با این وجود، مدت کوتاهی بعد از اصلاح از ضدتعریق استفاده نکنید. 
  • نیوآ،  دئودورانت‌ را توضیح می‌دهد. کدام حرف‌ها درست و کدام شایعه است؟

کدام دئودورانت برای من بهتر است؟

بهترین را پیدا کنید