1-اطلاعات شخصی

لطفا به سیاست حقوقی ما در مورد سوالات مطرح درباره حریم اطلاعات شخصی توجه فرمائید.

2-به روز رسانی شرایط کاربرد

به دلیل استمرار نوآوری های تکنیکی و حقوقی، ناچاریم هرچند وقت یکبار شرایط کاربری موجود را اصلاح یا به روز رسانی کنیم. از این رو خواهشنمدیم در هر بار استفاده از تارنما زمان آخرین به روز رسانی را چک کنید. آخرین به روز رسانی آگوست 2010 بوده است.

3-استثنائات

این وب سایت تنها برای استفاده شهروندان، و مطابق با قوانین، کشوری در نظر گرفته است که شما از روی تارنمای www.NIVEA.com انتخاب کرده اید. مطالب این تارنما، از جمله محصولات، خدمات و اطلاعات، ممکن است خارج از این قلمرو در دسترس نباشد و یا مناسب برای استفاده نباشند. تا آنجا که اگر هر گونه محصولات یا خدمات در دسترس و یا ارانه شده از طریق این تارنما توسط قوانین قابل اجرای کشوری که شما انتخاب کرده اید ممنوع شود، ملغی تلقی خواهد شد. لطفا تارنمای ww.NIVEA.com را بازدید کرده، مکان مورد نظر خود را انتخاب کنید تا به تارنمای مناسب هدایت شوید.

4- کپی رایت‌ها، علایم تجاری و دیگر حقوق مالکیت معنوی

تمام محتویان تارنمای ما از جمله، متون، تصاویر و فایل های صوتی و تصویری، جزو مایملک ما محسوب می شوند مگر آن که خلاف آن به صراحت ذکر شده باشد. این محتوای کپی رایت دار، بدون اجازه صریح استفاده، فقط جهت استفاده شخصی، و نه استفاده‌های عمومی و تجاری (دانلود، بازتولید و غیره) قابل استفاده می باشد.. تغییر، ترجمه یا هرگونه ویرایش دیگر محتوای سایت تنها با اجازه کتبی بایرزدورف آ.گ. امکان پذیر است. سوءء استفاده و یا استفاده بدون کسب مجوز از هر یک از علایم تجاری یا لوگوهای ثبت شده شرکت بایرزدورف آ.گ. ممنوع می‌باشد. لطفا توجه کنید که هرگونه تخلف و نقض قانون کپی رایت یا دیگر حقوق مالکیت معنوی ما می تواند تبعاتی مرتبط با قانون مدنی و/یا قانون جزایی داشته باشد.

5-رفع ادعا و یا مسئولیت

تمام تلاش‌ها برای تدوین و معتبرسازی اطلاعات موجود در تارنما انجام گرفته است. با این حال هیچ مسئولیتی در قبال موضوعیت، صحت، کمال و/یا کیفیت آن متوجه ما نخواهد بود. این تارنما شامل هایپرلینک‌هایی به تارنماهای تامین کنندگان دیگر است. بایرزدورف آ.گ. از محتوای هیچ تارنمای ثالثی آگاهی نداشته وهیچ گونه تعهد و مسئولیتی در قبال محتوای غیرقانونی یا هرگونه نقض قانون توسط تارنمای ثالثی دیگری را نمی پذیرد. با این حال بایرزدورف آ.گ به محض حصول یقین از این که هر لینک یا محتوایی ناقض قانون قابل اجرا می‌باشد آن را بی‌درنگ حذف خواهد کرد. این تارنما به منظور فراهم کردن اطلاعات عمومی طراحی شده است و به هیچ وجه جایگزینی برای نظرات پزشکی و یا تخصصی نمی‌باشد. برای کسب چنین نظراتی لطفا با پزشک یا متخصص دلخواه خود تماس بگیرید. بایرزدورف آ.گ. هیچ مسئولیتی در قبال هرگونه اقدامی که بنا بر اطلاعات موجود در این تارنما صورت می‌گیرد نخواهد پذیرفت. استفاده از این تارنما و دانلود مطالب آن با مسئولیت استفاده کننده خواهد بود. بایرزدورف آ.گ. هیچگونه مسئولیتی در برابر ادعای وارد شدن خسارت بر نرم افزار و یا سخت افزار استفاده کننده در اثر استفاده از این وب سایت را نمی پزیرد.

6-یکپارچگی قیود

چنانچه هر یک از قیود شرایط ذکر شده، در یک حوزه قضایی غیرقانونی، بی‌اعتبار یا غیرقابل اجرا بوده یا بشود، اعتبار یا قابلیت اجرای قیود دیگر شرایط‌ ذکرشده در آن حوزه قضایی بدون تغییر خواهد ماند. چنانچه مایل‌ هستید هرگونه نقض قانون در تارنمای ما را گزارش دهید با ما تماس بگیرید.

Beiersdorf AG
Unnastr. 48
20253 Hamburg
Germany

Telephone: +49 (0)40 – 4909 -0
Electronic contact